Dominika Tajner, Pola i Michał Wiśniewscy

Dominika Tajner o relacji z Polą Wiśniewską. Nie ukrywa, że nie są przyjaciółkami. Przy okazji oceniła nowy tatuaż Michała Wiśniewskiego, który zrobił z myślą o piątej żonie.

Dominika Tajner przez niespełna 10 lat była partnerką Michała Wiśniewskiego. W 2012 roku zdecydowali się na ślub, który odbył się na Mazurach w obecności ponad 200 gości, w tym wielu gwiazd show-biznesu. Siedem lat później wokalista podjął decyzję o rozwodzie. O swoich planach nie informował byłej już żony.

Tajner o zakończeniu małżeństwa dowiedziała się dopiero, gdy otrzymała list z sądu z wyznaczonym terminem pierwszej rozprawy. Nie ukrywała swojego zdziwienia.

Byli małżonkowie po rozstaniu długo nie pozostali samotni. Dominika poznała tajemniczego J., którego wymieniła na Cypryjczyka Dimitrisa, a Michał na Tinderze sparował się z Polą – fotografką, której nie w głowie jest brylowanie na salonach i udzielanie wywiadów kolorowej prasie, do których cały czas jest zachęcana.

Dominika Tajner o relacji z Polą Wiśniewską i nowym tatuażu Michała

Relacje Tajner i Wiśniewskiego są przyjacielskie, choć nie ma mowy, by łączyło ich jeszcze jakiekolwiek uczucie. Oboje niedługo po rozwodzie usunęli tatuaże ze swoimi imionami, które były dowodem łączącej ich miłości.

Na skórze Dominiki nie ma już ani śladu po dawnym napisie. Z kolei Michał wytatuował sobie imię nowej żony, która tak jak jej poprzedniczka uwielbia jazdę konną i skoki na spadochronie.

Zamiłowanie do podobnych aktywności oraz nową dziarę byłego męża Dominika skomentowała w rozmowie z Jastrząb Post:

Ja jestem zawsze szczęśliwa, jak jestem inspiracją dla kogoś. Każdy ma swoje życie, my mamy relacje dobre. Widziałam tatuaż Michała Pola. No brawo.

Czy jej zdaniem to będzie ostatni tatuaż z imieniem żony na ciele Michała?

Nie chcę wróżyć, mam nadzieję, że tak. Życzę mu tego.

Dominika nie utrzymuje zażyłych relacji z Polą, w przeciwieństwie do pozostałych byłych żon Michała, z którymi jest w stałym kontakcie:

Nie dzwonimy do siebie na plotki. Nie piszemy ze sobą z Polą. Mam kontakt z Anią, z Mandaryną. Z jego dziećmi i z Michałem.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj