Dominika Tajner

Dominika Tajner ma koronawirusa. Zdradziła nam, w jakim jest stanie i jak u niej wyglądały początki choroby. Na kwarantannę trafił także jej syn.

Dominika Tajner dołączyła do grona gwiazd, które zmagają się z koronawirusem. W ostatnim czasie sporo osób, których nazwiska znamy z pierwszych stron gazet, zachorowało na COVID-19, m.in. Maryla Rodowicz, Dorota Gardias czy Radosław Majdan. Na szczęście większość sław przechodzi go zupełnie bezobjawowo.

Dominika Tajner ma koronawirusa. W jakim jest stanie?

Jak z koronawirusem radzi sobie Dominika Tajner? Bizneswoman i była żona Michała Wiśniewskiego, opowiedziała nam o przebiegu choroby. W jakim jest stanie?

Od ponad tygodnia siedzę w domu. Na początku zauważyłam, że kiepsko się czuję, miałam okropny, suchy kaszel, wszystko mnie bolało. Towarzyszyła mi także podwyższona temperatura, która dochodziła do 38 stopni. Od razu czułam, że coś jest nie tak. Postanowiłam zrobić test – stałam w kolejce ponad półtorej godziny, przede mną blisko 150 osób.

Pasjonatka jazdy konnej nie ukrywa, że wynik testu na obecność przeciwciał przyjęła z wielkim niedowierzaniem:

Gdy dzień później otrzymałam wynik, nogi się pode mną ugięły. Zaczęłam się dusić ze stresu, że wynik okazał się pozytywny. Był to dla mnie szok, bo niby byłam na to przygotowana, ale jednak, gdy stanęłam przed faktem dokonanym, to zwyczajnie się przestraszyłam.

Co było dla niej najdziwniejszym uczuciem w przechodzeniu choroby?

Najdziwniejszym uczuciem była dla mnie utrata węchu i smaku. Na szczęście mam silny organizm i z większością objawów, jak kaszel czy podwyższona temperatura, poradziłam sobie dość szybko dzięki lekom.

Dominika od zawsze była niezwykle kreatywna. Teraz także wykorzystała ten czas na pracę nad swoimi nowymi projektami:

Wykorzystałam ten czas przede wszystkim na odpoczynek i powrót do zdrowia, a także zdalną pracę nad swoimi nowymi projektami. Mam przed sobą kilka wyzwań, które na pewno zrealizuję, gdy będę mogła już normalnie wychodzić z domu. Nie poddaję się i staram się wykorzystać ten czas najlepiej, jak potrafię.

Co ciekawe, wraz z Dominiką na kwarantannę trafił także jej syn. On jednak otrzymał negatywny wynik testu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here