Strona główna Pozostałe Dominika Tajner: „Przypomniałam sobie jak wyglądają 4 litery mojego eks męża”. Tylko...

Dominika Tajner: „Przypomniałam sobie jak wyglądają 4 litery mojego eks męża”. Tylko Michał mógł tak zaszaleć

Dominika Tajner o Michale Wiśniewskim

Dominika Tajner zdradziła nam, że niedawno miała okazję ponownie zobaczyć cztery litery swojego byłego męża. Nie zgadniecie w jakich okolicznościach.

Michał Wiśniewski ostatnio coraz częściej wypowiada się w sieci na temat tego, co dzieje się w naszym kraju. Fani przywykli już, że mogą liczyć na jego bardzo szczere zdanie w sprawach politycznych. Ostatnio artysta mocno skupia się na pandemii koronawirusa i ograniczeń, z którymi w trudnym czasie muszą borykać się artyści. Działalność rządu skomentował w piosence pt. Prezes.

Dominika Tajner o „czterech literach” Michała Wiśniewskiego

Lider zespołu Ich Troje nie boi się użyć kontrowersji, zwłaszcza że sprawa jest poważna i wymaga jak największego nagłośnienia w mediach. Od wiosny tego roku większość znanych osób i ich współpracowników zostało na lodzie. Odwołane zostały wszystkie wydarzenia kulturalne, w tym koncerty, festiwale i dobrze płatne przedsięwzięcia.

Artyści masowo protestują, wyrażając swoje niezadowolenie. Wiśniewski jest jednym z propagatorów akcji Kultura nie zabija. Dominika Tajner zdradziła nam, co myśli na temat całej sytuacji. W końcu przez lata pełniła funkcję menadżerki zespołu swojego byłego męża.

Branża artystyczna bardzo ucierpiała, nie możemy myśleć tylko przez pryzmat artysty, tylko należy pamiętać, że z artystami współpracują dźwiękowcy, muzycy. W przypadku Ich Troje, jak ja jeździłam na koncerty, to jest to kilkadziesiąt osób. To są ludzie, którzy żyją, mając te zlecenia, Współczuję i trzymam kciuki, żeby te koncerty mogły się wznowić i żeby ludzie mogli na nie chodzić.

Ostatnio w sieci sporo zamieszania wywołał teledysk Michała do piosenki Prezes. Jak się okazuje, Dominika miała możliwość, aby go obejrzeć i przypomnieć sobie, jak wyglądają tzw. 4 litery jej męża:

Mocna piosenka. Trzymam kciuki. Przypomniałam sobie jak wyglądają cztery litery mojego byłego męża. Nie bardzo chciałabym się opowiadać czy popieram czy nie. On jednak decyduje, robi co uważa. Ja jestem za tym, żeby zawsze robić to, co się chce. Także ja trzymam za niego kciuki.

Jak podoba Wam się nowy utwór Michała?

Piosenka Prezes:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here