Dominika Tajner

Dominika Tajner w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o znajomości Apoloniusza Tajnera i Magdy Gessler. Były trener reprezentacji Polski w skokach narciarskich wystąpił w jednym z odcinków Kuchennych Rewolucji. Czy polubił restauratorkę?

Magda Gessler od lat jest jedną z najbardziej rozpoznawanych twarzy show-biznesu. Restauratorka nie tylko prowadzi kilka własnych lokali, ale i pomaga innym restauratorom. Bohaterowie formatu zgłaszają się do prowadzącej, by ta ratowała ich lokal przed upadkiem. Magda nie tylko wprowadza zmiany w menu, ale i dzieli się autorskimi przepisami oraz zmienia podejście właścicieli do prowadzenia biznesu. Przez lata zjeździła niemal całą Polskę, a dzięki jej radom kilkadziesiąt restauracji pozostało otwartych.

Jak dotąd TVN wyemitował 22. sezony popularnego programu rozrywkowego. W jednym z odcinków widzowie mieli okazję zobaczyć Apoloniusza Tajnera. Jego występ na długo zapadł w pamięć widzów.

Dominika Tajner o występie ojca w Kuchennych rewolucjach

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego wystąpił w 7. odcinku 12. sezonu Kuchennych rewolucji. Tajner był jednym z gości zaproszonych na uroczystą kolację w restauracji Malinówka. Mężczyzna nie tylko wyraził swoje zdanie na temat dań, jakie zostały zaserwowane gościom, ale i zrobił prawdziwe show. Gdy tylko na sali rozbrzmiały pierwsze dźwięki góralskich przyśpiewek, Apoloniusz porwał Magdę do tańca. Poniżej możecie obejrzeć fragment tego odcinka.

Kuchenne rewolucje odbyły się w restauracji Malinówka w 2013 roku. Choć od tamtego czasu minęło 8 lat, w telewizji nadal można obejrzeć powtórki tego odcinka. Dominika Tajner w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o znajomości ojca z Gessler. Czy Tajner polubił charyzmatyczną restauratorkę?

Poznali się w Wiśle kiedyś w trakcie Kuchennych Rewolucji. Było to lata temu. Wpadam na te powtórki, zupełnie inaczej mój tata wyglądał. Znają się i chyba się lubią. Zresztą, kto nie lubi Magdy.

Dominika nie ukrywa swojej sympatii do Magdy. Zdradziła nam, że ceni ją przede wszystkim za cięty język:

Ja jestem wielką fanką Magdy. Kocham ją. Znam ją osobiście. Wszystko co najlepsze mogłabym o niej powiedzieć. Bardzo dobrze, że ktoś ma jaja i mówi to, co myśli. Ja jestem tego zwolenniczką.

Lubicie Magdę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj