Dorota Gardias o córce

Dorota Gardias o córce. Hania przejawia ogromny talent. Gwiazda nie może nachwalić się 8-letniej dziewczynki. Zobacz, co nam powiedziała.

7 września 2013 Dorota Gardias urodziła swoje pierwsze dziecko. Prezenterka doczekała się córki Hani, której ojcem jest obecny partner Edyty Herbuś – Piotr Bukowiecki. Gwiazda oszalałą na jej punkcie.

Dorota Gardias o córce. Czy wróży jej karierę w mediach?

Gardias w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała, jakim dzieckiem jest Hania. Okazuje się, że 8-latka uwielbia dowodzić w grupie, a do tego ma świetne poczucie humoru. Mimo siły przebicia i wielu cech niezbędnych do zrobienia kariery, pogodynka nie widzi swojej córki w świecie show-biznesu:

Myślę, że ona nie będzie pracować w show-biznesie, ponieważ jest frontmenem. Jest bardzo kreatywna. Jak jesteśmy razem, to jest bardzo odważna. Jest absolutną jajcarą i jest przesłodka. Robi tutaj cuda ze mną. Ale nie sądzę, żeby pracowała w mediach. Jeżeli już, to nie będzie na scenie. Może będzie producentem? Ma fajne pomysły. Podoba mi się to, że ona nie jest osadzona w ramach. Jej wyobraźnia nie ma żadnych ram, ona sobie pozwala na mnóstwo fajnych rzeczy, jeżeli chodzi o rysunek, zabawę, muzykę.

Pasją jej córeczki jest muzyka. Talent wyssała z mlekiem matki, która chodziła do szkoły muzycznej, potrafi grać na kilku instrumentach, a być może wkrótce wyda własny singiel:

Ewidentnie ma talent muzyczny. Rytmika mistrzostwo świata, chodzi na zajęcia ze śpiewu, kształcenia słuchu, skrzypiec. Będę ją wspierać we wszystkim, co będzie chciała robić. Będę ją motywować, ponieważ mi zabrakło tej motywacji ze strony rodziców i nie skończyłam szkoły muzycznej. Strasznie żałuję. Także ja będą ją na pewno wspierać. A wybierze to, co będzie jej w duszy grało. Chciałabym żeby była szczęśliwa i robiła coś, co będzie jej sprawiało przyjemność.

Aż chciałoby się powiedzieć, że rośnie kolejna gwiazda. Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj