Dorota Gardias ma na swoim koncie udział w ośmiu konkursach piękności. Jak je wspomina? Czy otrzymała kiedykolwiek niemoralną propozycję? Gwiazda odsłania kulisy tego typu imprez.

Dorota Gardias jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych gwiazd szklanego ekranu. Od lat zachwyca widzów swoją urodą i pozytywnym nastawieniem do życia. Nikt tak jak ona nie potrafi przekazać informacji o nie najlepszej pogodzie.

Dorota Gardias wspomina wybory miss. Czy dostała niemoralną propozycję?

Większość widzów utożsamia Dorotę z programami TVN-u. Niewielu jednak pamięta, że zanim gwiazda została prezenterka pogody, wzięła udział w kilku konkursach piękności. Gardias jest prawdziwą weteranką. W 1999 zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny, a rok później została wybrana najpiękniejszą studentką Lublina. Na swoim koncie ma też tytuły: Miss Tomaszowa Lubelskiego, Miss Chmielaków, Miss Nastolatek Zamojszczyzny 1996, Miss Lata Zamojszczyzny 1998, Miss Polonia Roztocza 1999 i Miss Dziennika Wschodniego. Startowała również w konkursie Miss Polonia 1999. Jej wymiary są bliskie idealnym – 85-62-85.

Jak po latach wspomina swoją przygodę z wyborami miss? W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że konkursy piękności były dla niej doskonałą lekcją życia. Dostrzega w nich tylko jeden minus.

Bardzo fajnie wspominam ten czas. To był też dla mnie fajny początek jeśli chodzi o pracę w telewizji, ponieważ musiałam wiedzieć, jak się zaprezentować, jak przedstawić, jak poruszać. Mnóstwo dobrych rzeczy, które wpływają na całokształt. Jedyny minus jest taki, że potem ludzie utożsamiają cię tylko z ładną buzią.

Dorota skomentowała również ostatnie wydarzenia z udziałem miss, która rzekomo padła ofiarą gwałtu. Sprawcą ma być gwiazdor TVP Info. Czy Gardias dostała kiedyś niemoralną propozycję?

Ja się z takimi sytuacjami nie spotkałam. My w ogóle nie miałyśmy jeśli chodzi o konkurs Miss Polonii kontaktu ani z jurorami, ani ze sponsorami. Byłyśmy zamknięte przez tydzień w hotelu. Ale słyszałam o takich sytuacjach. Ja się z nimi nie spotkałam, ani jeżeli chodzi o moje środowisko, to też nie słyszałam, żeby takie sytuacje miały miejsce.

Prezenterka słyszała o podobnych, nieprzyjemnych sytuacjach, ale nie dotyczyły one bezpośrednio nikogo z jej otoczenia:

Wcześniej przy okazji innego konkursu to tam podobno się coś pojawiało. Ale nie mogę się w tym temacie wypowiadać, bo to mogą być tylko plotki. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie widziałam czegoś takiego i nigdy o czymś takim nie słyszałam, jeżeli chodzi o moje środowisko. I bardzo się z tego cieszę.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here