Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Dorota Gardias

Dorota Gardias wskazała swój ulubiony duet w Dzień Dobry TVN. Przy okazji oceniła Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę w roli prowadzących. Zobacz, co powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Dorota Gardias na szklanym ekranie zadebiutowała w 2006 roku, jako prowadząca prognozę pogody w TVN Meteo. Jej urok osobisty szybko dostrzegli producenci Dzień Dobry TVN. Już po roku prezenterka na stałe dołączyła do obsady śniadaniówki. Widzowie uwielbiają jej uśmiech i spokój, z jakim zapowiada największe zimowe mrozy i jesienne pluchy. W podziękowaniu za pracę przyznali jej pierwsze miejsce w plebiscycie TeleKamery w 2010 roku.

Kto jak kto, ale Dorota doskonale wie, jak od kulis wygląda praca w porannym paśmie. Swoim fachowym okiem potrafi obiektywnie ocenić popisy kolegów z pracy. Nic dziwnego, że na przestrzeni lat wypracowała sobie opinie o poszczególnych duetach. Którą parę w Dzień Dobry TVN ogląda najchętniej?

Dorota Gardias o obsadzie Dzień Dobry TVN

Dorota nie tylko pojawia się przed kamerami, ale chętnie podgląda także programy, w których występują jej koledzy ze stacji. Poranek zaczyna od Dzień Dobry TVN. Ma już nawet swoje ulubione dwie pary, które ogląda z wielką przyjemnością. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, które duety ze śniadaniówki ceni najbardziej i dlaczego tak jest.

Gardias nie ukrywa, że ogromne wrażenie zrobił na niej mariaż Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi. Gwiazda uważa, że w polskiej telewizji nie było jeszcze takiego połączenia dwóch różnych osobowości. Decyzja wydawców może i była ryzykowana, ale okazała się strzałem w 10.

Aczkolwiek musze powiedzieć, że z przyjemnością oglądam też Ewę i Agnieszkę. Uważam, że świetnie do siebie pasują i świetnie się uzupełniają. Dwie zupełnie inne osobowości. Byłam bardzo ciekawa jak to będzie wyglądało. Ale ten kunszt dziennikarski, ogromne doświadczenie dają się odczuć. I to jest fajne. Zupełnie inna jakość. Oczywiście inne pary też są cudowne, ale mojemu sercu najbliższe są te dwie.

Choć Dorota ceni Agnieszkę i Ewę, to zdecydowanie najchętniej ogląda w telewizji wydania prowadzone przez Marcina Prokopa i Dorotę Wellman. Podobnie jak większość Polaków wręcz szaleje za jednym z najstarszych duetów w śniadaniówce:

Ja uwielbiam od lat Marcina i Dorotkę. To jest mój ulubiony duet.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here