Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Dorota Gardias

Dorota Gardias nie tylko występuje w telewizji, ale chętnie też ogląda swoich kolegów na ekranie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, które duety z DDTVN lubi najbardziej. Prezenterka wytypowała dwie pary

Dorota Gardias swoją współpracę z TVN-em rozpoczęła w 2006 roku. Zaczęła od występów na antenie TVN Meteo. Szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów, a jej urok osobisty docenili wydawcy Dzień Dobry TVN. Prezentowała nie tylko pogodę. Podczas wakacji poprowadziła program Projekt Plaża i Projekt Plaża Nocą, a w okresie zimowym alleZIMA! w duecie z Olivierem Janiakiem. Za swoją pracę odebrała Telekamerę 2010 w kategorii Prezenter Pogody. Dziennikarka potrafi również docenić pracę swoich kolegów po fachu.

Dorota Gardias o obsadzie Dzień Dobry TVN

Dorota nie tylko pojawia się przed kamerami, ale chętnie podgląda także programy, w których występują jej koledzy ze stacji. Poranek zaczyna od Dzień Dobry TVN i ma już nawet swoje ulubione dwie pary, które ogląda z wielką przyjemnością. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, które duety ze śniadaniówki ceni najbardziej i dlaczego tak jest.

Szczególną sympatią Dorota darzy Marcina Prokopa i Dorotę Wellman:

Ja uwielbiam od lat Marcina i Dorotkę. To jest mój ulubiony duet.

Gardias jest również pod wrażeniem najmłodszego duetu w śniadaniówce, czyli Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi:

Aczkolwiek musze powiedzieć, że z przyjemnością oglądam też Ewę i Agnieszkę. Uważam, że świetnie do siebie pasują i świetnie się uzupełniają. Dwie zupełnie inne osobowości. Byłam bardzo ciekawa jak to będzie wyglądało. Ale ten kunszt dziennikarski, ogromne doświadczenie dają się odczuć. I to jest fajne. Zupełnie inna jakość. Oczywiście inne pary też są cudowne, ale mojemu sercu najbliższe są te dwie.

Macie swoich ulubionych prowadzących?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here