Michał Szpak, Dorota Gardias

Dorota Gardias robi karierę w mediach, ale po cichu marzy o wielkiej scenie. Gwiazda ma talent wokalny i muzyczny. Zdradziła, że uwielbia Michała Szpaka.

Dorota Gardias jest jedną z bardziej lubianych gwiazd TVN-u. Śliczna pogodynka szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów i zaczęła się pojawiać także w innych programach stacji. Ma za sobą dosyć trudny czas, ponieważ kilka tygodni temu zmagała się z koronawirusem. Na szczęście udało jej się pokonać chorobę i wrócić do pracy. Chociaż Dorota ma już ugruntowaną pozycję w branży, cały czas myśli nad nowymi wyzwaniami.

Dorota Gardias o karierze muzycznej i Michale Szpaku

Dorota świetnie prezentuje się przed kamerami i zawsze zachwyca swoim wielkim profesjonalizmem. Okazuje się, że nie jest to jej jedyny talent. Prezenterka uwielbia muzykę, potrafi grać na instrumentach, a także śpiewać. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, dlaczego nie pracuje nad solowym materiałem.

Nie mam czasu. Mam swoją pracę, dużo obowiązków, dyżury. Mam też dziecko. Bardzo lubię śpiewać. Tak gdzieś w głębi serca chciałabym kiedyś coś dla kogoś nagrać. Może dla ludzi. Ale nie mam takich ambicji, że chcę być gwiazdą piosenki polskiej. Bardziej bym to tratowała jak jakąś przygodę niż zmianę ścieżki zawodowej. Ale muzykę bardzo lubię. Lubię śpiewać. Pianino, gitara, skrzypce. Hania się uczy grać na skrzypcach. Muzyka towarzyszy nam cały czas i to jest super.

Z kim Dorota chciałaby nawiązać współpracę?

Strasznie bym chciała, jeżeli miałabym z kimś współpracować, żeby to byli ludzie, którzy nie są znani. Żeby nieznany tekściarz napisał jakiś fajny tekst, żeby ktoś nieznany, kto chodzi do szkoły muzycznej, ale ma super wyobraźnię wymyślił super muzykę, żeby to jakieś małe studio producenckie wyprodukowało. Wtedy miałabym satysfakcję, że ktoś też mógł pokazać swoje umiejętności, możliwości. Myślę, że to sprawiłoby wszystkim dużą przyjemność.

Prezenterka jest ogromną fanką Michała Szpaka:

Michałowi Szpakowi to ja mogę obcasy czyścić. Dla mnie jest mistrzem świata jeżeli chodzi o wokal i osobowość. Bardzo serdecznie go pozdrawiam. Ja jestem odważna, ja się nie boję wyzwań. Przyjmę każde wyzwanie. Ale nigdy o to nie zabiegałam. Mam co robić.

Chcielibyście posłuchać piosenki w wykonaniu Doroty?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here