Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska jest absolutnym fenomenem w polskim show-biznesie. Dopiero co ruszyła z programem Totalne remonty, a już szykuje kolejny hit. Tym razem zmienia tematykę. O szczegółach opowiedziała naszej reporterce.

Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd stacji TVN. Dekoratorka znana jest z niezwykłego poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie. Jej programy od lat gromadzą przed telewizorami grupę wiernych fanów. Córka Katarzyny Grocholi uchodzi za prawdziwą czarodziejkę wnętrz, a prezentowane przez nią metamorfozy stanowią wielką inspirację dla widzów. Po sukcesie jej poprzednich programów stacja postanowiła iść za ciosem. W poniedziałek zadebiutował nowy format, którego gospodynią jest Szelągowska. Czy okaże się tak wielkim hitem jak Domowe Rewolucje i Dorota Was urządzi? Ciężko mieć co do tego wątpliwości.

Dorota Szelągowska: audycja w radiu. Jaka tematyka?

Nadchodząca jesień jest dla Doroty czasem wielkich zawodowych debiutów. Na antenie TVN ruszył jej nowy program Totalne remonty Szelągowskiej, ale to nie koniec tego, co przygotowała dla swoich fanów. Specjalistkę od remontów niebawem zobaczymy w całkiem nowej roli.

Szelągowska dostała swój autorski program w radiu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jakie tematy będzie w nim podejmowała.

Stuknęły mi teraz 22 lata pracy w telewizji. Przeszłam i przez programy na żywo, i przez program śniadaniowy, i różne inne programy. Myślę, że w tej chwili to już jest moje miejsce. Mogę połączyć doświadczenie w byciu dziennikarką, doświadczenie w byciu projektantką wnętrz i to jest coś cudownego. Natomiast spełnia się moje wielkie marzenie i za chwilę będę miała audycję w radiu. Wracam do korzeni. Kiedyś żyłam z przeprowadzania wywiadów z ludźmi, teraz do tego wracam i nie mogę się doczekać.

Dorota w swojej audycji wraca do korzeni, czyli do rozmów z wyjątkowymi gośćmi na inspirujące tematy.

Mnie interesuje rozmowa z drugim człowiekiem. Interesuje mnie drugi człowiek. Przez wiele lat pisałam wywiady do różnych magazynów. Brakuje mi tego. Brakuje mi rozmowy z drugim człowiekiem. Wracam do tego. To będzie program po prostu o życiu, o ludziach, o emocjach. Nic wielkiego, a jednak myślę, że taka normalność, to jest coś najpiękniejszego na świecie.

Trzymamy zatem kciuki za nowy projekt Doroty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj