Gwiazdy o Dniu Kobiet

Gwiazdy o Dniu Kobiet. Jakie prezenty chciałyby dostać 8 marca? Maja Hyży, Magda Narożna, Anna-Maria Sieklucka, Marietta Witkowska i Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin zdradziły nam, o czym marzą najbardziej. To cenna podpowiedź dla ich drugich połówek.

Już jutro Dzień Kobiet. Co z tej okazji chciałyby dostać gwiazdy? Reporterka Jastrząb Post zapytała znane Polki o to, jakie niespodzianki od swoich drugich połówek i przyjaciół lubią najbardziej.

Co gwiazdy chciałyby dostać na Dzień Kobiet?

Sylwia Madeńska zdradziła, że z wielką przyjemnością przyjmuje kwiaty, które są dla niej atrybutem kobiecości:

Może jestem tradycjonalistką, ale kocham kwiaty. Te kwiaty mają coś w sobie i najchętniej dostałabym po prostu bukiet róż. Tak więc gdyby ktoś chciał przesłać mi prezent, to bukiet róż.

Marietta Witkowska marzy o podróży:

Z racji tego, że kocham podróże i wyjazdy, to myślę, że taki wyjazd byłby dla mnie idealnym prezentem zawsze.

Podobne, chociaż nieco bardziej sprecyzowane marzenie ma Maja Hyży, która niedawno została mamą:

Wyjazd w ciepłe kraje na tydzień. Bez obowiązków, bez telefonu. Oczywiście z rodziną.

Dla Magdy Narożnej róża i dobre słowo to wystarczający prezent:

Myślę, że głupia róża jest naprawdę świetnym gestem. Prezenty można dawać sobie bez okazji i nie musi być taka formuła, że jest dzień kobiet to tutaj nie wiadomo jakie rzeczy trzeba wymyślać. Jak się kocha, to się kocha codziennie i czasami te słowa są ważniejsze od prezentów. Mi wystarczy jakaś różyczka, ciepłe słowo i wsparcie. To chyba będzie najlepszy prezent.

Anna-Maria Jaromin także jest miłośniczką kwiatów:

Duży bukiet róż. I miło spędzony czas. Dobra kolacja i takie typowe ciepełko domowe.

Natomiast Anna-Maria Sieklucka uważa, że wystarczy jej dobre słowo:

Ja zawsze idę na przekór i nie obchodzę za bardzo w

alentynek i Dnia Kobiet. Ale za to obchodzę Dzień Taty, Mamy, Babci, Dziadka. Ale gdzieś rzeczy, które dotyczą mnie trochę obchodzę i meandruję. Nie przywiązuję większej wagi. Dla mnie to jest dzień jak każdy inny. Wiadomo, że miło jest usłyszeć życzenia ze strony mężczyzn czy kobiet. Wydaje mi się, że szczególnie ze strony kobiet. Ale gdybym podchodziła do tego na zasadzie, że dzisiaj jest ten dzień, który muszę świętować, to to się nie dzieje.

A Wy jak zamierzacie spędzić Dzień Kobiet?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here