Edyta Górniak ćwiczy na siłowni

Edyta Górniak wraca do pracy po krótkim zimowym urlopie. Gwiazda rozpoczęła profesjonalne treningi pod okiem trenera personalnego. Jak udało się nam dowiedzieć, nie bez powodu. Już wkrótce zobaczymy ją ponownie na antenie TVP. Co tym razem szykuje diwa?

Edyta Górniak po finale The Voice of Poland skupiła się na sprawach prywatnych. Gwiazda wróciła do Zakopanego, gdzie ładowała baterie w ciszy i otoczeniu przyrody. Miała czas na przemyślenia. W jej głowie zrodził się pomysł napisania książki biograficznej, która ma trafić do sprzedaży przez jej 50. urodzinami, czyli najpóźniej w listopadzie 2022 roku.

Z pewnością wydawnictwo będzie nie lada gratką dla jej fanów, którzy od lat chcą wiedzieć, jaka naprawdę jest ich idolka poza blaskiem fleszy. Edyta rzadko opowiada o rodzinnym domu i dzieciństwie, które nie należało do najłatwiejszych.

Na żywo twierdzi, że diwa ma ujawnić nie tylko sekrety z najwcześniejszych lat, ale także odsłonić kulisy swojej międzynarodowej kariery, którą rozpoczęła w latach 90. Była wówczas jedną z nielicznych gwiazd pop w Polsce, której udało się zaistnieć na rynkach w Europie i Azji.

Zanim jednak książka trafi do księgarni, Edyta skupia się na projektach, które wydarzą się w nieco bliższej przyszłości. Z tej okazji zaczęła pracować nad swoją kondycją.

Co Edyta Górniak szykuje z TVP? W czym ją zobaczymy?

Na profilu piosenkarki na Instagramie pojawiły się krótkie nagrania wideo z sali treningowej. Górniak pod okiem trenera personalnego wykonuje proste ćwiczenia aerobowe poprawiające wydolność organizmu. Po dłuższej przerwie od siłowni, które jeszcze niedawno były zamknięte ze względu na ograniczenia wprowadzone przez rząd, taka aktywność z pewnością pomoże Edycie powoli wrócić do pełnej formy.

Edyta Górniak na siłowni ćwiczy z trenerem personalnym

Edyta Górniak na siłowni ćwiczy z trenerem personalnym

Chociaż diwa od zawsze jest szczupła i ma sylwetkę, jakiej mogą jej pozazdrościć znacznie młodsze koleżanki, to na scenie nie daje sobie żadnej taryfy ulgowej. Wokalnie i wizualnie zawsze musi być przygotowana w stu procentach, szczególnie gdy jej występy są wzbogacone o choreografię w asyście profesjonalnych tancerzy.

Nie wiemy, czy i tym razem Edyta wykona kilka skomplikowanych kroków tanecznych, ale pewne jest, że usłyszymy i zobaczymy ją już 8 marca na antenie TVP. Gwiazda zaśpiewa podczas koncertu na żywo, jaki stacja przygotowała dla widzek na Dzień Kobiet. Nie zabraknie zatem jej czterooktawowego głosu i kilku przebojów.

Edyta przygotowuje się nie tylko pod kątem technicznym, ale także fizycznym – zdradza źródło Jastrząb Post.

Dyskografię Edyty zamyka singiel Too Late, zapowiadający jej nową płytę. Utwór swoją premierę miał w listopadzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here