Strona główna Uroda Endermologia – redukuje cellulit, usprawnia przepływ krwi i limfy

Endermologia – redukuje cellulit, usprawnia przepływ krwi i limfy

Endermologia LPG Alliance nie bez przyczyny jest jednym z ulubionych zabiegów modelujących ciała młodych, jak i dojrzałych kobiet. Ten wysoce efektywny zabieg wyszczuplający upodobały sobie panie w różnym wieku. Chcesz poprawić mniej doskonałe partie figury? Poznaj najważniejsze informacje dotyczące endermologii LG Alliance i zdecyduj, czy to odpowiednie rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Smukłe ciało bez fałdek i oznak cellulitu dzięki endermologii

Endermologia to skuteczna metoda redukcji miejscowych depozytów tkanki tłuszczowej, zwłaszcza z tych rejonów ciała, które nie sposób wysmuklić podczas aktywności fizycznej (są to np. okolice kolan, okolice podbródka). Mechaniczny masaż i podciśnienie pozwalają specjaliście usunąć nawet najbardziej oporny tłuszcz i udoskonalić sylwetkę w bezbolesny i bezpieczny sposób.

Endermologia radzi sobie z cellulitem bez względu na stadium zaawansowania. Dzięki serii zabiegów możesz osiągnąć swój cel terapeutyczny w postaci gładkiej skóry, bez nieestetycznych nierówności na brzuchu, pośladkach, udach, czy ramionach. Nie wiesz, gdzie można skorzystać z tego zabiegu modelująco-wyszczuplającego ciało? Endermologia jest dostępna m.in. w Klinice Novoderm w Łodzi 

Jak wygląda zabieg endermologii LPG Alliance?

Po wywiadzie kwalifikującym do kuracji pacjentka ubiera specjalny kostium, który chroni skórę przed ewentualnymi uszkodzeniami. Następnie specjalista przechodzi do wykonania zabiegu. Innowacyjna głowica urządzenia do endermologii zasysa fałdy skóry do środka, następnie są one masowane, co powoduje destrukcję adipocytów, czyli komórek tłuszczowych. Ile trwa jedna sesja zabiegowa? W zależności od opracowywanego obszaru od 30 do 50 minut. Nie wymaga szczególnych przygotowań ani okresu rekonwalescencji.

Warto podkreślić, że endermologia jest bardzo bezpieczną metodą, która nie wiąże się z bólem, ryzykiem ani groźnymi powikłaniami dla pacjentki. Należy pamiętać, że skóra nie powinna być świeżo opalona, gdyż wyklucza ro możliwość przeprowadzenia zabiegu. Podobnie jak przerwanie ciągłości naskórka w obszarze zabiegowym. Jeśli chcesz podtrzymać efekty endermologii, rekomendujemy korzystanie z tzw. zabiegów przypominających, które powinny być wykonywane raz lub dwa razy w miesiącu.

Endermologia pobudza krążenie i zapobiega obrzękom

Decydując się na serię zabiegów endermologii LPG Alliance możesz nie tylko pozbyć się lokalnych depozytów tłuszczu i cellulitu, ale też usprawnić krążenie krwi i limfy, wspomóc organizm w usuwaniu zbędnych produktów przemiany materii. To świetne rozwiązanie dla osób, które zmagają się z uciążliwymi obrzękami, chcą je zmniejszyć, rozluźnić mięśnie i zregenerować ciało. Endermologia może wspomagać proces odchudzania, zapewniając skórze optymalną jędrność i chroniąc przed zwiotczeniem. To uniwersalny zabieg polecany kobietom, jak i mężczyznom w różnym wieku. Chcąc wzmocnić efekty endermologii, należy szczególnie dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu, warto przyjmować minimum 2 l płynów dziennie w trakcie kuracji, jak i po niej.

Przeciwwskazania do endermologii LPG Alliance

Endermologia podobnie, jak inne zabiegi modelowania ciała wiąże się z pewnymi czynnikami wykluczającymi możliwość poddania się kuracji. Do głównych wykluczeń zaliczana jest:

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • niewydolność wątroby,
  • nowotwory,
  • stany zapalne żył,
  • aktywne infekcje skóry,
  • ogólne osłabienie organizmu pacjentki.

Wiedz, że dokładną listę przeciwwskazań do zabiegu endermologii poznasz podczas wstępnej konsultacji ze specjalistą.

Chcesz skorzystać z zabiegów endermologii i zachwycać odmienioną sylwetką bez tzw. skórki pomarańczowej oraz fałdek tłuszczu? Szczegóły na temat tego zabiegu modelującego ciało znajdziesz na stronie internetowej: https://novoderm.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here