Baron, Michał Szpak, Alicja Szemplińska

Wszystko wskazuje na to, że Alicja Szemplińska będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2021. Co o takim pomyśle sądzą gwiazdy The Voice of Poland – Michał Szpak i Baron? O to zapytała ich nasza reporterka, Karolina Motylewska.

Alicja Szemplińska rok temu wygrała The Voice of Poland. Od tego czasu jej kariera nabrała tempa. Wokalistka wystąpiła na festiwalu w Opolu, wydała pięć singli, a z piosenką Empires miała reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji w Rotterdamie. Wybuch pandemii koronawirusa na świecie spowodował, że konkurs po raz pierwszy w ponad 60-letniej historii został anulowany.

Wiadomo już, że najbliższa edycja Eurowizji odbędzie się w dniach 18-22 maja tam, gdzie planowano ostatnio. Większość państw postawiła na tych samych kandydatów, co w tym roku. Wszystko wskazuje na to, że także Alicja dostanie jeszcze jedną szansę od TVP i to ona poleci do Holandii. Co o takim pomyśle sądzą gwiazdy The Voice?

Michał Szpak i Baron o Alicji Szemplińskiej na Eurowizji 2021

Michał Szpak jest pod wrażeniem umiejętności Alicji. Trzyma kciuki, by udało się jej odnieść jak największy sukces na rynku:

Ja za Alicję tak czy inaczej trzymam kciuki. Jest niezwykle utalentowana. Śledzę ją, widzę, jak rozwija swoje skrzydła i jak cały czas poszukuje. Powodzenia na drodze do kariery.

Zdaniem Barona Alicja jest idealną kandydatką na Eurowizję. Ma wszystkie warunku do tego, by zawojować europejską scenę:

Nie miała szansy zaśpiewać i reprezentować nas na Eurowizji, więc absolutnie powinna nas reprezentować. Poza tym nie ma piękniejszej, zdolniejsze wokalistki, która może stanąć na czele naszej flagi. Powinna pojechać z taką piosenką, z którą będzie mogła czuć się komfortowo, albo będzie szczęśliwa, że będzie mogła ten utwór wykonywać. Takiej jej życzę.

Sama Alicja tydzień temu w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że ma „milion pomysłów” na eurowizyjny hit:

Pomysłów na piosenki mam mnóstwo. Codziennie milion nowych. Więc z tym problemu nie będzie. Teraz będę czekać na oficjalną decyzję i brać się do pracy, jeśli będzie mi dane.

Czekamy na oficjalną decyzję TVP w sprawie Eurowizji 2021 i trzymamy kciuki za Alicję.

Alicja Szemplińska o powrocie na Eurowizję:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj