Cleo o Eurowizji Junior 2020

Cleo postanowiła zdradzić w wywiadzie, co sądzi na temat Eurowizji Junior. Artystka ujawnia jaki utwór ma szanse podbić serca publiczności?

Eurowizja Junior 2020 zaplanowana jest na listopad. Reprezentanta Polski występującego w konkursie wyłonią po raz kolejny  jurorzy Szansy na sukces. Wśród osób oceniających popisy nastolatków znajdują się m.in. Edyta Górniak, Cleo i Viki Gabor.

Skład jurorski bardzo przypadł do gustu internautom oraz widzom programu, którzy pozytywnie ocenili fakt, że TVP zaprosiła do udziału osoby, które w większości mają pojęcie o Eurowizji. Przypomnijmy, że Viki Gabor była zwyciężczynią Eurowizji Junior, Marina to była uczestniczka eurowizyjnych eliminacji, Piotr Rubik to kompozytor piosenki na Eurowizję, natomiast Cleo i Edyta miały okazję zaśpiewać podczas finałów i reprezentować Polskę.

Cleo o Eurowizji Junior 2020

W związku z posiadanym doświadczeniem w tego typu konkursach reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać Cleo o kilka szczegółów związanych z Eurowizją Junior. Piosenkarka zdradziła co myśli na temat pretendentów startujących w eliminacjach:

Tak jak w The Voice Kids jestem zakochana w tych dzieciakach. Wszystkie są tak zdolne, mam kilku faworytów. Też nie chcę zapeszać, trzymam za wszystkich kciuki.

Czy Cleo ma już swojego faworyta?

Myślę, że mamy tak zdolne dzieciaki, że w jakiej formie się tam nie pojawią, to mają bardzo duże szanse. Ja bardzo lubię dynamiczne piosenki tak jak ostatnie Roxie i Viki Gabor.

Która z młodych artystek jest jej bliższa?

Każda jest bardzo oryginalna. Wnosi coś świeżego na rynek Polski. Dziewczyny są bardzo sympatyczne i również trzymam kciuki, za ich rozwój.

Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here