Alicja Tracz o Eurowizji Junior 2020

Ala Tracz jest już gotowa na występ na Eurowizji Junior 2020. Młoda reprezentantka Polski zdradziła nam, jak wyglądają jej przygotowania do wielkiego dnia.

Ala Tracz była uczestniczką trzeciej edycji programu The Voice Kids. Anielski głos uroczej 10-latki oczarował wtedy wszystkich jurorów i zgromadzoną w studiu publiczność. W swojej grupie chcieli mieć ją wszyscy trenerzy. Dziewczynka zdecydowała, że chce dołączyć do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Warto wspomnieć, że jest ona jedną z najmłodszych uczestniczek, która przeszła etap eliminacji. Pod skrzydłami doświadczonego wokalisty udało jej się dotrzeć do ścisłego finału.

Eurowizja Junior 2020: Ala Tracz o występie

Pomimo młodego wieku, już teraz Ali wróży się wielką karierę. Oczywiście wszystko dzięki jej wielkiemu talentowi, ale nie można także zapominać o ciekawej osobowości. Urocza dziewczynka to prawdziwy wulkan pozytywnej energii. Anielska barwa głosu i tryskająca od niej radość pozwoliły jej zajść bardzo daleko.

W tym roku to właśnie Ala będzie reprezentowała nasz kraj podczas Eurowizji Junior. W międzynarodowym konkursie wystąpi z piosenką I’ll Be Standing. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post dziecięca gwiazda zdradziła, jak przygotowuje się do finału. Czy już oswoiła się z myślą, że wystąpi na tak dużej imprezie?

Troszeczkę się oswoiłam, ale nadal te emocje są. Są pozytywne. Nadal w to nie dowierzam.

Jak będzie wyglądał jej występ?

Jeszcze o tym nie myślałam. To będzie taka niespodzianka.

Czy wybierając swoją stylizację Ala będzie wzorować się na Viki Gabor czy Roksaną Węgiel?

Styl ubioru będzie pomieszany.

Jak wyglądał pierwszy dzień w szkole Ali, gdy okazało się, że to właśnie ona będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji?

Jak weszłam do klasy, to klasa mi zrobiła taką niespodziankę, że dziewczyny, moje koleżanki z klasy, obrzuciły mnie confetti i później nie mieliśmy pierwszej lekcji.

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się 29 listopada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj