Ewelina Ruckgaber o Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Takiego skandalu w Twoja Twarz Brzmi Znajomo jeszcze nie było. Bartek Kasprzykowski skrytykował Kasię Skrzynecką. Jak całą sytuację ocenia gwiazda 12. edycji show – Ewelina Ruckgaber? Aktorka nie ukrywa swojego zażenowania.

14. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaczęła się 5 marca, a już wzbudziła więcej kontrowersji, niż jakakolwiek poprzednia. Wszystko za sprawą oceny występu Tamary Arciuch. Aktorka odtworzyła rolę Anny German. Po zakończeniu swojego show zebrała masę gratulacji, które nie znalazły odzwierciedlenia w punktach.

Ewelina Ruckgaber o konflikcie Kasprzykowskiego i Skrzyneckiej w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Bartek Kasprzykowski, partner Arciuch, skrytykował postawę jurorów. Najbardziej oberwało się Katarzynie Skrzyneckiej, która przyznała aktorce zaledwie 4. punkty. Aktor zasugerował, że najwyższa pora odświeżyć skład ekspertów, dając tym samym do zrozumienia, że Kasia nie powinna oceniać popisów uczestników w kolejnych edycjach. W obronie aktorki stanęli jej koledzy z planu, wśród nich Piotr Gąsowski.

Jak postawę Kasprzykowskiego i Skrzyneckiej ocenia uczestniczka 12. edycji show, Ewelina Ruckgaber? Aktorka i wokalistka zaznaczyła, że „nie chciałaby stawać po niczyjej stronie”, ale ma bardzo konkretne przemyślenia w tym temacie:

Sama nigdy w jury nie byłam, ale domyślam się, że jurorom jest bardzo ciężko oceniać te występy. Z drugiej strony też miałam takie występy, że wydawało mi się, że zaśpiewałam na 8., 9. punktów, a dostawałam 1. Myślę, że każdy ma swój gust muzyczny i każdy bierze na klatę to, w jaki sposób ocenia te występy. My też jako uczestnicy musimy liczyć się z tym, że nie każdy występ który nam się wydaje super taki jest, może się okazać, że odbiorca widzi to inaczej.

Ruckgaber nie rozumie postawy Bartka, który sam przez kilka sezonów oceniła popisy gwiazd. Dotychczas widowisko Polsatu kojarzyło się jej z lekkim, przyjemnym i bezstresowym, w którym hejt był na ostatnim miejscu:

Zadziwia mnie, że Bartek Kasprzykowski, jako były juror, gdzie on wie, jak ciężko jest oceniać te występy tak niefajnie potraktował Kasi Skrzynecką, ale to jest ich wewnętrzna sprawa i nie chcę tego w żaden sposób oceniać. Zadziwia mnie ta sytuacja, bo to chyba pierwsza taka sytuacja. Ten program wyróżniał się tym, że tu nie ma hejtu. Tu wszyscy są do siebie pozytywnie nastawieni. Jeżeli jakiś występ jest zły, to raczej jest to brane na żarty.

Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch, Kasia Skrzynecka, Marcin Łopucki

Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch, Kasia Skrzynecka, Marcin Łopucki

Jej zdaniem słowa Bartka mogą zaszkodzić Tamarze:

Dobrze, że ten program jest nagrywany z wyprzedzeniem. Bardziej bym się obawiała tego, że to wpłynie negatywnie na oceny Tamary Arciuch. Ale dzięki Bogu oni już chyba kończą nagrywanie programu, my też robiliśmy to z dużym wyprzedzeniem. Ale już jest bardzo duży hejt związany z tym, na Instagramie głównie.

Ewelina sugeruje, że wymiana zdań, jaka miała miejsce między Kasprzykowskim a resztą gwiazd związanych z Twoja Twarz Brzmi Znajomo, nie stawia go w najlepszym świetle:

My też pokazując się na Instagramie, pokazujemy swoją osobowość i to, co sobą reprezentujemy. Ja rozumiem że można być nerwowym i czasem coś rzucić, nie zastanawiając się nad tym. Najważniejsze jest, żeby dojść do tego, czy w ogóle to było potrzebne i najwyżej powinien przeprosić. Bo wydaje mi się, że jeżeli on by przeprosił, to wszystko by wróciło do normy. Pytanie tylko, czy on do tego dojrzeje i czy w ogóle będzie chciał przeprosić i uważa, że to jest potrzebne.

Podzielacie stanowisko byłej gwiazdy programu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj