Strona główna Styl życia Fajka wodna - wszystko, co warto o niej wiedzieć

Fajka wodna – wszystko, co warto o niej wiedzieć

Fajka wodna cieszy się dużą popularnością wśród szerokiego grona odbiorców w różnym przedziale wiekowym. Bardzo często spotkać możemy ją na imprezach plenerowych, prywatkach czy w klimatycznych barach. Każdy miłośnik palenia i uroczych obłoczków, z całą pewnością próbował bądź zamierza spróbować swojej przygody z wodną fajką. Jak działa? W czym tkwi sekret jej popularności? Przyjrzyjmy się jej z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy!

Charakterystyka fajki wodnej

Fajka wodna zwana jest także popularnie sziszą. Jej cechą charakterystyczną jest wytwarzanie ogromnej ilości dymu, którego nigdy nie udałoby się nam uzyskać podczas palenia standardowego papierosa czy e-papierosa. Co więcej, dobrze rozpalona fajka wodna bardzo długo się pali, a jej użytkownicy mogą cieszyć się niezwykle czystym i esencjonalnym smakiem. Do naszej dyspozycji pozostają różne rozmiary fajek wodnych, a wybór zależy przede wszystkim od osób, które będą nam podczas palenia towarzyszyć. Fajki wodne różnią się od siebie także cybuchem (częścią łączącą ustnik z główką).

Fajka wodna składa się z: korpusu, dzbana, cybucha, systemu grzewczego, węża oraz ustnika. Najbardziej komfortowym rozwiązaniem jest nabycie całego, kompletnego zestawu. Zwłaszcza dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z paleniem sziszy, komplet wszystkich poszczególnych elementów będzie gwarantował satysfakcję oraz radość z rozpalenia, przygotowania oraz palenia fajki wodnej.

Para buch… Czyli za co odpowiedzialny jest cybuch?

Cybuch nazywany jest sercem całej sziszy. To właśnie od niego zależy, ile dymu jest w stanie podczas palenia wytworzyć fajka wodna. Inaczej nazywany jest głowicą. Odpowiedzialny jest za cały proces wypalania tytoniu. Nic dziwnego, że jest kluczowym elementem każdej fajki wodnej- to właśnie od niego zależy smak wybranej mieszkanki, komfort palenia oraz przepływ dymu. Do wybranego przez nas kompletu fajek wodnych dostępne są bardzo różnorodne smaki tytoniu dedykowanego do fajki wodnej. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy wybrać jeden z naszych ukochanych smaków, i poczuć nie tylko jego smak, ale także wyjątkowo aromatyczny zapach unoszący się we wnętrzach, w których rozpalimy sziszę.

Fajka wodna to nieodzowny element wielu imprez. Miło spędzony przy niej czas pozwala na maksymalne rozluźnienie oraz gwarantuje wspaniałą atmosferę spotkania. Dla osób stroniących od tytoniu także polecana jest fajka wodna- wystarczy wybrać do niej beztytoniowy wkład.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here