Strona główna Pozostałe Fit Lovers o ślubnych zamiarach. Czy planują wreszcie zalegalizować swój związek?

Fit Lovers o ślubnych zamiarach. Czy planują wreszcie zalegalizować swój związek?

Fit Lovers

Mateusz i Pamela, czyli para znana w sieci jako Fit Lovers, jak dotąd nie zdecydowali dsię zalegalizować swojego związku. Za każdym razem coś krzyżowało im plany.
Fit Lovers to dwóje zakochanych ludzi, którzy od kilku lat promują w sieci zdrowy styl życia. Ich działalność przysporzyła im wiernych fanów i otworzyła drzwi do wielkiej telewizyjnej kariery. Jeszcze większy rozgłos przyniósł im udział w programie Dance Dance Dance 2. Dzięki SMS-om od publiczności wygrali taneczne show.

Fit Lovers o małżeństwie i dzieciach

Zakochani kilka miesięcy temu pochwalili się w sieci, że kupili nowy dom. Pamela i Mateusz wybrali nowoczesną willę w Warszawie. Wcześniej mieszkali w wynajętym mieszkaniu, jednak po zwycięstwie w programie postanowili zainwestować w nieruchomości. Kupno domu to dosyć poważny krok, dlatego fani tej dwójki zastanawiają się, czy Fit Loversi w końcu zalegalizują swój związek. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedzieli o swoich planach na przyszłość.

Fit Loversi o zalegalizowaniu swojego związku i dziecku:

Jesteśmy tradycyjni. Zanim dziecko, to chcielibyśmy podziałać coś ze ślubem. – powiedział Mateusz.

Pamela dodała, że to Mateusz bardzo szybko chciał zalegalizować ich związek:

Żyjemy zgodnie ze sztuką, zgodnie z serduszkiem. To on bardzo szybko chciał ślub.

Niestety, za każdym razem pojawiają się przeszkody, przez co Pamela i Mateusz wciąż nie powiedzieli sobie sakramentalnego „tak”

Coś nas zawsze zaskakuje, ciężko skupić się na tej jednej rzeczy, a chcielibyśmy aby to było naprawdę magiczne wydarzenie. Żebyśmy mogli skupić się na sobie i zrobić coś fajnego dla siebie, a nie dla wszystkich wokoło. Zaręczyliśmy się w Las Vegas, wiec to jest tak, że tam może upłynąć trochę więcej czasu od zaręczyn do ślubu.- dodał Mateusz.

Myślicie, że już niebawem staną na ślubnym kobiercu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here