Gabi Drzewiecka

Gabi Drzewiecka o kontynuacji Big Brothera i zmianie w obsadzie Dzień Dobry TVN. Czy nowy, kobiecy duet jest dobrym wyborem?

Gabi Drzewiecka jest dziennikarką muzyczną, która ma na swoim koncie mnóstwo wywiadów z największymi gwiazdami z kraju i zagranicy. Szczególnie w jej pamięci zapisała się rozmowa z Erykah Badu, której zachowanie było co najmniej dziwne. Jak przyznała prezenterka – nie wiedziała, co jej rozmówczyni „konsumowała wcześniej”, ale „była bardzo trudna”.

Gabi Drzewiecka o zmianach w TVN. Co z Big Brotherem?

Gabi dała się poznać widzom nie tylko jako ekspertka od muzyki, ale także jako prowadząca programy na żywo. Jesienią 2019 była gospodynią Big Brothera. Pracę dostała na niecały miesiąc przed startem programu, po nagłej rezygnacji Agnieszki Woźniak-Starak.

Czy TVN szykuje kontynuację hitu, który w ostatnich sezonach wygrali Madzia Wójcik i Kamil Lemieszewski? Jakie są szanse na powrót programu? O to zapytała nasza reporterka.

Szansa jest zawsze. To nie pytanie do mnie. Mi się podobało, to był świetny program. Na pewno podjęłabym się prowadzenia go – przyznała Gabi.

Przy okazji Drzewiecka oceniła zmiany w obsadzie Dzień Dobry TVN, czyli duet Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi.

Pomysł połączenia dwóch kobiet jest na prawdę fantastyczny. Dziewczyny są świetne. Nie pozostaje im nic innego jak im kibicować. To jest na prawdę świetny pomysł.

Czy jej zdaniem w programie brakuje Kingi Rusin?

Kinga była jednak dość mocnym punktem i postacią tego programu, więc na pewno jej brakuje.

Jesteście fanami Dzień Dobry TVN?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here