Rafał i Gabriel, Zenon i Danuta Martyniukowie

Gabriel Seweryn od pewnego czasu współpracuje z Zenkiem Martyniukiem. Gwiazdor zaopatruje się u niego w swoje sceniczne marynarki. Czy król disco liczy się z pieniędzmi?

Gabriel Seweryn przez fanów jest nazywany Versace z Głogowa. W jego niewielkiej pracowni przy głogowskim rynku powstają prawdziwe modowe dzieła sztuki. W tym fachu pracuje od 30 lat. Ze skór i futer tworzy niepowtarzalne projekty, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Już kilka lat temu jego kolekcje w swoich szafach chcą mieć także polskie gwiazdy. Wśród swoich klientów Gabriel ma znanych celebrytów, dziennikarzy, aktorów, a także muzyków.

Gabriel Seweryn o współpracy z Zenkiem Martyniukiem

Z usług pracowni Gabriela korzysta także Zenek Martyniuk. Gwiazdor disco-polo razem ze swoją żoną często odwiedzają głogowski rynek, by zaopatrzyć się w sceniczne stroje. Wokalista w swojej szafie ma wiele nietuzinkowych strojów, które stworzył dla niego słynny projektant.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Gabriel zdradził, jak przebiega ich współpraca.

Poznaliśmy Zenka, bardzo miły człowiek. Miły, sympatyczny, bezproblemowy. Zdał się na mój gust i nawet ma identyczne marynarki, tak jak ja mam w szafie.

Rafał dodał, że Zenek i jego żona są niezwykle sympatyczni oraz… rozrzutni. Ile wydają na zakupy?

Zenek jest bardzo sympatyczną osobą. Jego żona Danusia również. Można powiedzieć, że się zaprzyjaźniliśmy, bo często w naszej pracy dochodzi do takich sytuacji, że się z klientami zaprzyjaźniamy. Jak na króla disco przystało – nie ma limitów. Warto być królem.

Czy na Zenku odbił się rozwód jego syna?

To jest rozwód jego syna. My tylko spotykamy się zawodowo z Zenkiem. I nie poruszamy z nim tych tematów, bo to nas nie dotyczy – powiedział Gabriel w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Całość rozmowy w materiale wideo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here