Która z nas, młodych mam, nie stanęła kiedyś przed kwestią: czy mam coś, co mogłoby mi pomóc w codziennej opiece nad moim dzidziusiem? Czy nie łatwiej byłoby gdybym miała na przykład specjalny przewijak, zamiast denerwować się, gdy maluszek leży na zwykłym łóżku, a ja co chwilę muszę odwracać się, a to po chusteczki, a to po puder? Czy produkty, o których informacjami jesteśmy cały czas zalewani w internecie lub mediach tradycyjnych są tylko sztucznie wytwarzającymi popyt, nikomu niepotrzebnymi produktami czy też rzeczywiście czynią nasze życie bardziej komfortowym i upraszczają codzienną troskę o maleństwo?

Poduszki do karmienia – czym właściwie są?

Zwłaszcza na to ostatnie pytanie trudno jest odpowiedzieć bez niezbędnej przy dokonywaniu oceny, pewnej dozy doświadczenia osobistego użytkowania danego produktu. Dlatego też gorąco zachęcamy właśnie do zakupu i osobistego testowania, przykładowo takich wyrobów jak poduszki do karmienia dzieci, bowiem lepiej samemu przekonać się, czy ułatwią nam one karmienie, a nie bazować na subiektywnych przecież, ocenach naszych znajomych lub anonimowych forumowiczek.

Generalnie główną funkcją takiej poduszki do karmienia jest zapewnienie jak największego komfortu podczas karmienia, zarówno maluszkowi, jak i mamie. Ten ciekawy gadżet, nazywany także „rogalem” lub „fasolką”, jest najczęściej na zewnątrz pokryty bawełnianym materiałem, a wewnątrz wypełniony niealergicznym, atestowanym poliestrowym granulatem albo włóknami silikonowymi. Ostatnio niektórzy producenci podejmują próby z wypełnieniem naturalnym, np. z orkiszową plewą. Poduszkę do karmienia układamy na kolanach, zależnie od tego jak wygodnie jest nam karmić maluszka, by potem ułożyć na niej dziecko. Dzięki temu leży ono wyżej, a nasze ręce nie męczą się, zwłaszcza gdy musimy utrzymywać pociechę w ramionach przez dłuższy czas.

Marka Poofi – luksusowe poduszki do karmienia dzieci

Na rynku znajdziemy kilku producentów poduszki do karmienia, a wśród nich najatrakcyjniejszą ofertę stanowią poduszki do karmienia marki Poofi. Co prawda, są jednymi z najdroższych na rynku, lecz występują   w rozmiarach kompaktowych (około 50x60cm), mają pokrowce uniwersalne, bo zdejmowalne, więc z łatwością utrzymamy higienę i je wypierzemy, a poza tym można wybierać wśród wariantów pokrowca: welur, minky, bawełna lub połączenia powyższych materiałów. Ponadto poduszki do karmienia dzieci marki Poofi mogą być wykorzystywane również jako swoiste podparcie dla  dzieci już pół-siedzących i starszych.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj