Prowadzenie sklepu z markową odzieżą to dochodowy biznes z kilku prostych powodów: moda się zmienia, rzeczy się zużywają lub się nudzą, a dodatkowo kupno nowej odzieży markowej zawsze sprawia przyjemność i poprawia samopoczucie.

Ważne jest jednak, by wiedzieć skąd i jaką odzież w hurtowych ilościach kupić. Bardzo łatwo jest popełnić błąd i z niesprawdzonych źródeł otrzymać odzież nieoryginalną, niskiej jakości lub po prostu zmarnować sporo czasu i pieniędzy przez nie podjęcie współpracy w najwygodniejszy możliwy sposób.

Z jakiego kanału dystrybucji zamówić hurtowe ilości odzieży markowej?

Niewątpliwie jeszcze do niedawna najpopularniejszym sposobem na zdobycie do sklepu hurtowych ilości odzieży markowej były nocne wyjazdy na targi pod wschodnią granicę, jednak niestety nie wszystkie ubrania tam były wysokiej jakości. Dzisiaj na szczęście nie trzeba zarywać nocy, by kupić w dobrej cenie hurtowe ilości odzieży najwyższej jakości, w stu procentach oryginalnej.
Najprostszym i najwygodniejszym sposobem będzie skorzystanie z internetowych hurtowni odzieży. By mieć możliwość złożenia tam zamówienia wystarczy posiadać otwartą działalność gospodarczą i mieć NIP. Jest to wymóg konieczny w większości miejsc i nawet jeśli chciałbyś zakupić ogromne ilości odzieży, to bez działalności gospodarczej prawdopodobnie nie będziesz mógł/mogła skorzystać z oferty hurtowni internetowych. Jedną z najpopularniejszych i posiadającą w stu procentach oryginalną, najwyższej jakości odzież jest hurtownia internetowa odzieży markowej Naleo. W ich ofercie znajdziemy takie marki jak Tommy Hilfiger, Trussardi, Ralph Lauren, Pepe Jeans, Calvin Klein i wiele innych, najbardziej pożądanych na rynku marek.

Internetowa hurtownia odzieży markowej – zalety współpracy

Wbrew pozorom hurtownia internetowa nie musi oznaczać, że kupisz ubrania w ciemno, zamawiając je ze strony internetowej. Świetnym przykładem jest właśnie wyżej wspomniana hurtownia odzieży markowej Naleo, która z wielką chęcią zaprasza swoich klientów do magazynu, by mogli zapoznać się z towarem i wybrać odpowiednie, interesujące ich ubrania. Po złożeniu zamówienia kurier dowozi je w dowolne miejsce w Polsce. Kolejne zamówienia można już oczywiście składać zdalnie, bez konieczności wizyty w magazynie, dzięki czemu klient oszczędza mnóstwo czasu. Oczywiście już pierwsze zamówienie można złożyć za pomocą internetu, jest w tej kwestii pełna dowolność i to klient decyduje o formie współpracy.
Kolejną zaletą jest oczywiście najniższa możliwa cena. Utrzymanie hurtowni stacjonarnej i zatrudnienie personelu zawsze nieco podwyższa koszty działalności, a tutaj większość obowiązków jest zautomatyzowanych i personel jest ograniczony do minimum, dzięki czemu internetowe hurtownie mogą zaproponować naprawdę korzystne ceny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj