Stacja TVN właśnie przedstawiła widzom jesienną ramówkę. Na wydarzeniu pojawiły się wszystkie gwiazdy, które od września pojawią się na ekranie. Nie zabrakło Magdy Gessler w nietypowej dla niej stylizacji. Nie pojawiła się z pustymi rękami. Nie uwierzycie, co podarowała Edwardowi Miszczakowi z okazji ślubu.

Końcówka lata to czas kiedy wszystkie stacje telewizyjne prezentują przed widzami, to co przygotowały dla nich na długie jesienne wieczory. W środowe popołudnie swoją ofertę na nadchodzący czas pokazała Telewizja publiczna. W czwartkowe przedpołudnie widzowie stacji TVN mogli się dowiedzieć jakie programy i seriale będą czekały na nich w jesiennej ramówce tej stacji. Nie zabraknie oczywiście uwielbianych przez fanów formatów, ale pojawi się też kilka nowości i sensacyjnych powrotów.

Na ramówce stacji TVN, nie zabrakło oczywiście najważniejszych gwiazd stacji. Obecny był przede wszystkim Edward Miszczak, który w miniony weekend wziął ślub z aktorką Anną Cieślak. O uroczystości, na której bawiło się 200 gości w tym mnóstwo gwiazd z show-biznesu, od kilku dni rozpisuje się kolorowa prasa. Podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji Magda Gessler postanowiła sprawić nowożeńcom niespodziankę.

Magda Gessler na jesiennej ramówce TVN. Co dała Edwardowi Miszczakowi z okazji ślubu?

Jedną z największych gwiazd stacji od wielu lat jest Magda Gessler. To niekwestionowana ikona dobrego smaku i kulinariów, z której rad bardzo chętnie czerpią Polacy. Od ponad dekady prowadzi program Kuchenne rewolucje, bez którego większość osób nie wyobraża sobie jesiennych wieczorów. Słynna restauratorka przemierza kraj i pomaga podźwignąć się z kryzysu restauracjom, które nie radzą z biznesem. Dzięki jej interwencjom i szczerej chęci pomocy wiele osób odzyskało wiarę i podźwignęło swój biznes z kryzysu.

W nadchodzącej ramówce nie zabraknie oczywiście Magdy nie tylko w roli gospodyni Kuchennych rewolucji, ale także jako jurorki w programie MasterChef. Gwiazda pojawiła się oczywiście na prezentacji jesiennej ramówki stacji. Już na wstępie mocno zaskoczyła stylizacją. Znana jest ona bowiem z tego, że zawsze stawia na kolor. Tym razem pojawiła się w stonowanej czerni i bieli.

Na to ważne wydarzenie wybrała jedwabne poncho z Meksyku Pineda Covalin. Zadbała też o dodatki z najwyższej półki. Na stopy włożyła mokasyny uwielbianej przez gwiazdy marki – Christian Louboutin. Do wszystkiego dobrała torebkę ze słynnym wzorem kratki od Burberry.

Burzę blond loków ujarzmiła opaską Chanel, a na jej nadgarstku można było dostrzec zegarek tej samej marki. Trzeba przyznać, że nawet w tak stonowanych kolorach wyglądała niesamowicie.

Restauratorka nie była obecna na wspominanym wcześniej ślubie Edwarda Miszczaka, ale na ramówkę stacji nie przyszła z pustymi rękami.

Zabrała ze sobą „zagubioną walizkę Edwarda Miszczaka” wypełnioną 20 kilogramami fasoli, która jest symbolem szczęścia i płodności, a także okazały moździerz. To bardzo miły gest ze strony restauratorki – mówi źródło Jastrząb Post.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj