Gosia Andrzejewicz i Elżbieta Zapendowska

Gosia Andrzejewicz doczekała się przeprosin od Elżbiety Zapendowskiej, której utarła nosa świetnymi recenzjami po występie w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Gwiazda zdradziła nam, że nauczycielka śpiewu, która nie szczędziła jej przykrych słów, obejrzała jej popisy.

Każdy, kto od lat śledzi polski show-biznes z pewnością kojarzy napiętą relację na linii Elżbieta ZapendowskaGosia Andrzejewicz. Najsłynniejsza nauczycielka śpiewu nie szczędziła krytycznych słów pod adresem swojej byłej uczennicy. W jednej z rozmów wyznała nawet, że jej nie zna. Kilka lat później zmieniła zdanie, ale wcale nie na lepsze.

Dla mnie to jest typowe bezguście, takie wypindrzone, mizdrzące się do publiczności. Nie cierpię czegoś takiego. Mam prawo? Mam. Wokal przyzwoity, ale jak ja widzę głupotę w oczach, to jaki by nie był wokal, to już nie obroni tej osoby – przyznała w talk-show „20m²”.

Gosia dwoiła się i troiła, by udowodnić, że posiada nieprzeciętny talent wokalny, ale to na nic się zdało. Zapendowska dalej trzymała się swojego zdania, a co więcej, zainspirowała artystkę do stworzenia piosenki i teledysku Siła marzeń (znajdziecie go pod tekstem).

Po latach wiadomo już, że Gosia ma kawał głosu i doskonale radzi sobie z piosenkami, na których poległoby wielu jej znajomych z estrady. W Twoja Twarz Brzmi Znajomo brawurowo wykonała arcytrudny przebój Mariah Carey Without you, za który otrzymała gromkie brawa i wzbudziła ogromne poruszenie wśród jurorów. Katarzyna Skrzynecka poderwała się z miejsca i pokazała do kamery figę z makiem z dedykacją dla „wszystkich, którzy krzywdzili Gosię złą opinią przez lata”.

Czy Elżbieta Zapendowska przeprosiła Gosię Andrzejewicz?

Niewykluczone, że Skrzynecka miała na myśli właśnie Zapendowską. Czy po tym, jak wokalistka udowodniła, że nie na darmo znalazła się na scenie, dostała telefon z przeprosinami, albo chociaż gratulacjami od swojej dawnej mentorki? Tego próbowała dowiedzieć się reporterka Jastrząb Post.

Nie kontaktowała się ze mną pani Ela. Wiem, że na pewno oglądała występ. Tu jest ruch do dziennikarzy. To byłoby fajne zwieńczenie tego, że pani Ela powiedziałaby swoje zdanie. Myślę, że to byłoby naprawdę bardzo miłe. Byłby spokój. Kto wie, może przy okazji następnego wywiadu warto ją zapytać, co sądzi – stwierdziła Gosia.

Finalistka Twoja Twarz Brzmi Znajomo dodała, że obecnie przeżywa najpiękniejsze chwile swojego życia. Dla niej 2020 rok jest bardzo udany, przynajmniej zawodowo:

Ja się czuję fantastycznie. To nie chodzi o mnie. Myślę, że dla ludzi byłoby to takie fajne i na pewno ona sama by się lepiej poczuła. Ja jestem naprawdę usatysfakcjonowana. Jestem zalana komplementami. Naprawdę nigdy nie otrzymałam tyle życzliwości, komplementów, co w tym programie. Jestem przeszczęśliwa. Nic już więcej nie potrzebuję. Teraz chciałabym skupić się na jakimś fajnym utworze, chciałabym pokazać swój głos w tym utworze i na tym mi zależy.

Jeśli Gosia coś obiecuje, to tak będzie. Czekamy zatem na jej nowe kawałki.

Siła marzeń – piosenka i teledysk Gosi Andrzejewicz, w którym pojawia się aktorka wystylizowana na Elżbietę Zapendowską:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj