Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz została pominięta przez producentów programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym jest jedną z największych gwiazd. W rozmowie z naszą reporterką wyraziła smutek i ubolewanie w związku z sytuacją, do której doszło kilka dni temu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program uwielbiany przez widzów stacji Polsat. W trakcie jego trwania znane i lubiane gwiazdy na moment wcielają się w legendarne postaci sceny muzycznej. Charakteryzacja sprawia, że przypominają je wizualnie i starają się odtworzyć ich sceniczne zachowania. Publiczność uwielbia takie metamorfozy, a dowodem tego jest emitowany właśnie trzynasty sezon show.

Gosia Andrzejewicz pominięta w spocie TTBZ. Jest jej przykro

Program rozpoczął się wiosną, jednak został przerwany przez wybuch pandemii koronawirusa. Po zniesieniu restrykcji wszystko powoli zaczęło wracać do normy, a zawieszona w marcu edycja jest kontynuowana w jesiennej ramówce. Kiedy praca na planie była już możliwa, produkcja postanowiła nagrać nowy spot promocyjny. Niestety popełnili oni sporą gafę. Na nagranie nie została zaproszona Gosia Andrzejewicz, która w tej edycji jest jedną z największych gwiazd.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda opowiedziała o tym, co czuła i dlaczego została pominięta. Jak zareagowała, gdy się o tym dowiedziała?

Było mi bardzo przykro.

Artystka uważa, że produkcja zwyczajnie o niej zapomniała.

Przypuszczam, że po tej pandemii, przez ten chaos po prostu zapomnieli, że jestem uczestniczką tego programu. Czasem tak bywa. Nie zaprosili mnie na to nagranie.

Na szczęście to tylko spot. Gosia pojawi się w regularnych odcinkach. W najbliższym wcieli się w Mariah Carey.

Gosia Andrzejewicz w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj