Jola Rutowicz, Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz o znajomości z Jolą Rutowicz. Zaprzyjaźniły się na planie programu Gwiazdy tańczą na lodzie i nadal mają ze sobą kontakt. Co słychać u zwyciężczyni Big Brothera? Czy jest w ciąży? Tego próbowała dowiedzieć się nasza reporterka.

Swego czasu show-biznesem trzęsła Gosia Andrzejewicz. Każda jej piosenka była hitem, a płyty sprzedawały się w błyskawicznym tempie (aż dwie pokryły się złotem). Zainteresowanie twórczością wokalistki było na tyle duże, że wydawcy już po dwóch albumach podjęli decyzję o wydaniu krążka pt. The best of….

O udział Gosi w swoich programach walczyło wielu producentów. W 2008 roku udało się ją namówić do występu w show TVP – Gwiazdy tańczą na lodzie. W drugiej edycji o wygraną walczyła m.in. z Jolą Rutowicz, z którą – ku zaskoczeniu wielu – udało się jej nawiązać przyjacielską relację. Obie wypowiadały się o sobie w samych superlatywach i wspierały dobrym słowem, gdy z ust jurorów powiało chłodem.

Z czasem kariery Gosi i Joli nieco przystopowały. Jedna i druga skupiły się na życiu prywatnym. Andrzejewicz zaszła w ciążę, a Rutowicz wyleciała do Stanów Zjednoczonych, gdzie odnalazła miłość u boku amerykańskiego biznesmena. Mimo osobistych rewolucji gwiazdy wciąż utrzymują ze sobą kontakt.

Gosia Andrzejewicz o Joli Rutowicz. Czy jest w ciąży?

Autorka hitu Pozwól żyć zdradziła reporterce Jastrząb Post, co słychać u zwyciężczyni Big Brothera. Na pytanie o to, czy prawdą są plotki o ciąży Rutowicz, odparła:

Jesteśmy cały czas znajomymi na Facebooku. Wiem, że Jola mieszka w Stanach Zjednoczonych, konkretnie w Miami, także tam jej się bardzo dobrze powodzi. Ale czy ona jest w ciąży? Zaraz ją zagadam.

Niestety ostatnio Gosia nieco zaniedbała kontakt z Jolą, bowiem pochłonęła ją praca na planie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który swój finał będzie miał w sobotę:

Ja cały czas żyłam programem, moi znajomi na pewno pod tym względem ucierpieli, bo ja nawet nie miałam czasu się z nimi spotkać, pogadać. Tam było tyle pracy, że oddałam się w pełni temu programowi. Więc teraz będę nadrabiać zaległości i będę sprawdzać, czy Jola jest w ciąży.

Śledzicie karierę Joli?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj