Gosia Andrzejewicz, Michał Szpak

Gosia Andrzejewicz chce zostać trenerką w The Voice of Poland. Przy okazji wskazała trenera, który robi na niej największe wrażenie jako artysta. Wybór padł na Michała Szpaka. Dlaczego akurat on?

Gosia Andrzejewicz zadebiutowała w 2004 roku. Jej pierwsza płyta odniosła znaczący sukces i otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery. Kolejne piosenki podbijały listy przebojów, bilety na koncerty rozchodziły się jak na pniu, a jej zdjęcia zdobiły czołówki wydań Bravo. Wszystko układało się wspaniale do momentu, w którym jeden z tabloidów zaczął publikować – jak zapewniła sama zainteresowana – „kłamstwa na jej temat” z życia prywatnego.

Gosia nie pozwoliła się obrażać i pozwała wydawcę portalu internetowego. Sprawę wygrała po kilku latach. Dziś próbuje odzyskać popularność, jaką cieszyła się za czasów przebojów Lusto, Pozwól żyć czy Wojowniczka. Wszystko jest na dobrej drodze, by znów jej gwiazda zaczęła błyszczeć.

W 2020 roku Andrzejewicz wystąpiła w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Programu nie wygrała, ale zajęła wysokie, drugie miejsce. Wykonanie hitu Mariah Carey przysporzyło jej wielu komplementów. Internauci wręcz rozpływali się nad umiejętnościami wokalnymi, jakie posiada.

Gosia Andrzejewicz chce do The Voice of Poland. Rozpływa się nad Michałem Szpakiem

36-latka doskonale wie, jak śpiewać, by porwać tłumy. Swoimi umiejętnościami chętnie podzieliłaby się ze wschodzącymi artystami polskiej estrady. W rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że bez wahania przyjęłaby propozycję jurorowania w The Voice of Poland:

Bardzo chętnie. Lubię nowe wyzwania i wiem, że ocenianie innych byłoby bardzo trudne. Ale chciałabym się czegoś takiego podjąć.

Przy okazji Gosia zdradziła, że najbardziej z dotychczasowych trenerów polskiej edycji show podziwia Michała Szpaka. Imponuje jej nie tylko jego charyzma sceniczna:

Byłabym za Michałem Szpakiem. On jest mi najbliższy, ma dużą wrażliwość, wiedzę na temat techniki wokalnej i zawsze bardzo dobrze wybiera swoich podopiecznych. Jestem za teamem Michała.

Chcielibyście zobaczyć Gosię w The Voice of Poland?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj