Gosia Andrzejewicz o świętach

Gosia Andrzejewicz o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Gwiazda pęka z dumy, bo w większości prac wyręcza ją 5-letni synek. Zdradziła nam, czym pachnie jej dom w okresie Gwiazdki i co chciałaby znaleźć pod choinką.

Przygotowania gwiazd do świąt idą pełną parą. W większości domów znanych osób stanęły już choinki, pojawiły się też świąteczne ozdoby. Do grona entuzjastów Bożego Narodzenia zalicza się Gosia Andrzejewicz. Piosenkarka, która od 16 lat obecna jest na scenie, opowiedziała nam, co szykuje na Gwiazdkę.

Gosia Andrzejewicz o świętach. Jak wyglądają przygotowania w jej domu?

Gosia jest bardzo dumna ze swojego synka. Mateuszek, który skończył 5 lat, sam odpowiada za większość dekoracji w domu. Chłopiec osobiście dba o wystrój pomieszczeń. To on decyduje o tym, gdzie pojawiają się dekoracje. Przed Andrzejewicz i jej dzieckiem jeszcze najbardziej ekscytujący moment zdobienia wnętrz, czyli ubieranie choinki.

Gosia Andrzejewicz - choinki gwiazd na święta 2017

Gosia Andrzejewicz – choinki gwiazd na święta 2017

Wokalistka ze szczegółami opowiedziała naszej reporterce o świątecznym szaleństwie, jakie zapanowało w jej domu:

W tym roku przygotowania wyglądają wyjątkowo. Dlatego, że mój synek, który już ma 5 lat, podjął się udekorowania domu sam. Już 2 tygodnie temu wyjął wszystkie lampki, wszystkie bombki i zaczął dekorować dom. Jeszcze nie wyjęliśmy choinki, bo stwierdziliśmy, że jednak wspólne ubieranie choinki jest czymś, co scala rodzinę, więc zostawiłam sobie to dokładnie na 3 dni przed Wigilią.

We wnętrzach gwiazdy unosi się nie tylko zapach choinki, ale także woń żywicy i przypraw korzennych. Gosia od lat zdobi dom szyszkami, a tuż przed Wigilią piecze ciasta, w tym szczególnie popularne w tym okresie pierniczki:

Ja bardzo lubię robić różnego rodzaju ozdoby z szyszek, więc dom pachnie żywicą. W tygodniu, który będzie tuż przed Wigilią, będziemy piec ciasta. Wszyscy wspólnie. O to mi chodzi, aby mój mały synek też w tym uczestniczył. O to chodzi w świętach. Abyśmy odstawili komórki na bok. Przestali się śpieszyć i wspólnie coś magicznego stworzyli przy wigilijnym stole.

Jakie prezenty najbardziej cieszą Gosię?

Ja mam wrażenie, że mam tak dużo w życiu, że wolę kupować prezenty. Ale jak miałabym coś wybierać, to chyba chciałabym coś z biżuterii. Biżuterii nigdy nie jest za mało.

Cała rozmowa z gwiazdą hitu Nieśmiały chłopak poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj