Gwiazdy promują akcję Czas na wzrok

Beata Tadla, Danuta Stenka, Ewa Kasprzyk… Gwiazdy pojawiły się podczas wydarzenia Czas na Wzrok — Światowy Dzień Wzroku 2021. Zobaczcie zdjęcia.

Pandemia koronawirusa negatywnie wpłynęła na życie kulturalne. Przez obostrzenia nałożone przez rząd Mateusza Morawieckiego, premiery, pokazy mody, a także inne branżowe imprezy nie mogły się odbywać. Kilka tygodni temu złagodzono nieco restrykcje. Dzięki temu organizowane są wydarzenia, na które zaproszenia chętnie przyjmują znane osoby.

Gwiazdy podczas wydarzenia Czas na Wzrok — Światowy Dzień Wzroku 2021

Tak jak w sobotę, gdy zorganizowano wydarzenie Czas na Wzrok — Światowy Dzień Wzorku 2021, które odbyło się przed budynkiem Urzędu Dzielnicy Wilanów w Warszawie. Przez sześć godzin, od 12:00 do 18:00 można było przebadać ostrość wzroku, a także skonsultować się z ekspertami ds. ochrony wzroku. Przygotowano też wyspę ortopedyczną, z której mogły skorzystać najmłodsi.

Na wydarzeniu pojawiła się cała plejada gwiazd. Wśród nich była m.in. Beata Tadla, która na tę okazję wybrała prostą, ale przyciągającą uwagę stylizację. Ubrała się w dżinsową koszulę z długim rękawem. Połączyła ją z ciemnymi spodniami, a także butami na obcasie, które mają odsłonięte palce. Dziennikarka sięgnęła też po skórzaną torebkę. Rozpuściła włosy i postawiła na delikatny makijaż.

Oprócz niej, na evencie gościła też Danuta Stenka. Przez obiektywami fotoreporterów pozowała w szykownym, granatowym garniturze z niebieskimi wstawkami, do którego dopasowała kolorystycznie dobraną bluzkę. Dopasowała do niego eleganckie buty na obcasie, a także stylowe okulary. Z jej twarzy nie schodził szeroki uśmiech.

Oprócz wspomnianych pań, w wydarzeniu wzięli udział także m.in. Filip Chajzer, Gosia Ohme, Anna Samusionek, Ewa Kasprzyk, Anna KorczArtur ŻmijewskiMarcin MroczekNatalia JakułaMaciej Orłoś, Marek Kaliszuk, Sergiusz Ryczel.

Zdjęcia w galerii.

Gwiazdy komentują akcję Czas na Wzrok — Światowy Dzień Wzroku 2021

Gwiazdy o tym, co sądzą na temat akcji Czas na Wzrok — Światowy Dzień Wzorku 2021 opowiedziały naszej reporterce Karolinie Motylewskiej. Zobaczcie materiał wideo.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj