Joanna Przetakiewicz świętuje 10. urodziny La Manii

La Mania świętuje 10. rocznicę istnienia. Na imprezie nie mogło zabraknąć jej twórczyni, Joanny Przetakiewicz, z narzeczonym, Rinke Rooyensem u boku. Nie zabrakło też gwiazd: Edyta Zając, Beata Ścibakówna, Katarzyna Kolenda-Zaleska. Zobaczcie relację wideo z wydarzenia.

Ponad dziesięć lat temu na salonach zadebiutowała Joanna Przetakiewicz, która jest założycielką marki La Mania. Dziś zajmuje się nie tylko modą, ale również aranżacją wnętrz oraz szerzeniem akcji Era Nowych Kobiet. Obecnie to jedna z większych gwiazd rodzimego show-biznesu i przyjaciółka wielu innych znanych osób, które zaprasza na imprezy, których jest organizatorką.

Nie mogło więc zabraknąć gwiazd na 10-leciu La Manii.

Gwiazdy na 10. urodzinach La Manii. Kto się pojawił?

Marka ubrań, której właścicielką jest Joanna Przetakiewicz, w tym roku obchodzi swoje 10. urodziny. Projektantka uczciła jubileusz, organizując imprezę, na której pojawiły się gwiazdy:

  • Edyta Zając,
  • Beata Ścibakówna,
  • Katarzyna Kolenda-Zaleska,
  • Barbara Pasek,
  • Joanna Przetakiewicz,
  • Rinke Rooyens.

Joanna Przetakiewicz o 10. urodzinach La Manii

Joanna Przetakiewicz jest niezwykle dumna ze swojej marki. Swoją radością podzieliła się z naszą reporterką:

My otworzyliśmy ten butik ze względu na nasze 10-lecie. Pomyśleliśmy, że zasługujemy na taki śliczny butik. W związku z tym poprosiłam Borisa Kudlickę, żeby nam ten butik zaprojektował, na co się zgodził. Ponieważ po pierwsze – uwielbia Teatr Wielki, to jest jego miejsce, on tu się prawie urodził. W związku z tym czuje to emocjami i całym sercem. No i dzisiaj mamy efekt.

Jakie to było 10 lat?

To były tak cudowne lata. To było tyle radości. Ta firma powstała totalnie z miłości. Do stworzenia La Mania Home, zainspirował mnie mój syn. Na wszystkich moich rzeczach ma być teraz napisane o miłości. Chcę mówić jak najwięcej o rodzinie. O trosce. O czułości, o bliskich relacjach. To robię w Erze Nowych Kobiet, to robię również w La Manii. Dlatego nazwaliśmy część kolekcji Made with Love. To są rzeczy, które powstały z wielkiej pasji i z wielkiej miłości. Do mody i do domu.

Zapraszamy Was na relację z tego wydarzenia i do nowego butiku La Manii.

Joanna Przetakiewicz bierze ślub

Przypomnijmy także, że to niejedyne wielkie wydarzenie w życiu Joanny Przetakiewicz. Gwiazda wkrótce wychodzi za mąż, za swojego narzeczonego, Rinke Rooyensa. Impreza zaślubin odbędzie się pod koniec października w Grecji. Podobno ma trwać aż trzy dni, a goście z pewnością długo nie zapomną tego ślubu, wszakże przyszła żona słynie z tego, że umie i wie jak robić eventy, a więc z pewnością jej wielki dzień będzie zaplanowany idealanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj