Gwiazdy na pokazie Doroty Kuźnickiej

Gwiazdy kilka dni temu tłumnie przybyły na pokaz mody Doroty Kuźnickiej. Na czerwonym dywanie nie brakowało ciekawych stylizacji. Reporterce Jastrząb Post udało się porozmawiać z gośćmi pokazu i zapytać o ich ulubione stroje.

Gwiazdy po długim czasie izolacji znowu mogą wrócić na salony. Po wielu miesiącach obostrzeń i zakazach gromadzenia się show-biznes ruszył pełną parą. Długo odkładane premiery i widowiska znowu przyciągają tłumy na czerwony dywan. Tak też było w miniony czwartek na pokazie Doroty Kuźnickiej. Projektantka zaprezentowała przed gośćmi kolekcję Crystal Star.

Po poluzowaniu restrykcji związanych z pandemią nie brakowało gwiazd i celebrytów, którzy chętnie pojawili się tego wieczoru na ściance i uświetnili imprezę swoim przybyciem. Pokaz mody obejrzeli między innymi: Rafał Grabias, Laura Łącz, Patrycja Sobolewska, Anna Powierza, Patrycja Wieja, a imprezę poprowadził jak zwykle niezawodny – Olivier Janiak. Naszej reporterce udało się porozmawiać z kilkoma gwiazdami.

Gwiazdy na pokazie Doroty Kuźnickiej. Na jakie stylizacje stawiają?

Dla gwiazd impreza była nie tylko idealnym momentem, aby wyjść z domu i wspaniale spędzić czas w gronie znajomych, ale także zaprezentować się w nowych stylizacjach. Nie brakowało kobiet w przepięknych sukniach oraz eleganckich mężczyzn. Tego wieczoru zdecydowanie wyróżniał się Rafał Grabias w swoim żółtym garniturze, a także aktorka Anna Powierza w dwukolorowej sukience.  Na pokazie Doroty Kuźnickiej pojawił się tłum gwiazd, a my postanowiliśmy zapytać, w jakich stylizacjach czują się najlepiej i jak bardzo zmienił się świat mody:

Ja zawsze stawiam przede wszystkim na wygodę, ale bardzo lubię też eleganckie rzeczy i takie jedyne w swoim rodzaju. Kocham szpilki i to jest moja miłość chyba największa. Nawet w pandemii szpilki nosiłam ile mogłam. Również na jakieś drobne spotkania, czy żeby się przejść i coś załatwić. Nawet wizyta u lekarza była dla mnie pretekstem żeby założyć szpilki, poczuć się inaczej, troszkę bardziej elegancko i wyjątkowo – w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała Anna Powierza.

Patrycja Sobolewska, uczestniczka ostatniej edycji programu Top Model widzi spore zmiany w świecie mody:

Wydaje mi się, że ten świat mody teraz się zmienia. Nie będzie już nawet ta typowo modelingowo, teraz może bardziej do internetu te firmy się przedostały i to jest chyba ich główny cel.

Patrycja Wieja na co dzień preferuje styl sportowy, jednak na ten wyjątkowy wieczór postawiła na bardzo odważną stylizację:

Ja generalnie chodzę ubrana na sportowo, ale cieszę się, że mam taką okazję tutaj w Warszawie, żeby w końcu się wystylizować i poczuć się jak prawdziwa kobieta.

Olivier Janiak to ikona w świecie mody. Zawsze elegancki i ubrany adekwatnie do okazji, był pod wrażeniem kolekcji Doroty Kuźnickiej:

Szalone, zwariowane, a z kolejnej strony z czymś, co jest ekskluzywne, wyjątkowe i często też niedostępne. Możemy te rzeczy podziwiać z daleka albo na witrynach. To, że moda jest tak wielowymiarowa i to, że Dorota na swoim profilu ma blisko 100 tysięcy fanów, pokazuje, że wszystkie z tych odcienie modowych mają swoich odbiorców. Przez szacunek do ludzi warto ich twórczość poznać, definiować i pokazywać. Bo w różnorodności jest siła.

Więcej znajdziecie w naszym materiale wideo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj