Gwiazdy The Voice miażdżą Pawła Kukiza

Sylwia Grzeszczak, Tomson i Baron, Marek Piekarczyk skomentowali ostatnią aferę z Pawłem Kukizem i tzw. ustawą Lex TVN. Zobacz, co powiedzieli reporterce Jastrząb Post.

Paweł Kukiz i jego posłowie pomogli PiS-owi przegłosować tzw. ustawę Lex TVN. Dawni koledzy i koleżanki lidera Kukiz ’15 ze środowiska muzycznego nie mają dla niego litości. Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz opublikowali bardzo mocne wpisy, w których publicznie odcinają się od znajomości z byłym liderem zespołu Piersi.

Gwiazdy The Voice of Poland komentują aferę z Pawłem Kukizem

A jak do całej sytuacji odnoszą się jurorzy nowej edycji The Voice of Poland? Baron w rozmowie z Jastrząb Post bardzo wymownie skomentował całe zamieszanie z Kukizem i Lex TVN:

Ja wolałem Pawła Kukiza jako wokalistę i muzyka – powiedział Baron.

Tomson dodał:

Paweł Kukiz sam określił, jak trzeba określać Pawła Kukiza jako polityka. Więc sami sobie przeczytajcie i określajcie rzeczy po imieniu.

Sylwia Grzeszczak ma nadzieję, że w świecie polityki będą częściej padać zdania, które ucieszą społeczeństwo:

Każdy jest jednostką. Na pewno chciałabym, aby każdy miał swoje zdanie, ale mądre zdanie. Nie jakieś głupie. Po prostu takie, które będzie niosło jakąś siłę, energię. Coś, co wyrządza dobro, a nie zło.

Marek Piekarczyk najlepiej z całego grona trenerów zna się z Pawłem Kukizem. Zwrócił uwagę na różnice pomiędzy działalnością muzyczną a polityczną:

Coś tam słyszałem, że dał plamę. Znamy się od dawna. On sobie wybrał taką drogę, już nie jest dawno artystą, bo jest politykiem. A nie da się być politykiem i artystą. Nie ma takiej możliwości. To jest całkiem inny sposób mówienia. Nie wiem co się w nim zmieniło.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj