Klaudia El Dursi

Jeszcze w lutym na antenie TVN7 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 3. edycji show Hotel Paradise. Producenci zaczynają ujawniać już pierwszych uczestników. Klaudia El Dursi w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że to będzie jedna z najlepszych edycji. Dlaczego?

Hotel Paradise to program, który w krótkim czasie zyskał dużą popularność. Jego pierwowzorem jest format stworzony dla amerykańskiej stacji FOX, ale ku zaskoczeniu producentów, został on świetnie przyjęty przez widzów w Polsce. Pierwsza edycja zgromadziła przed telewizorami prawdziwe tłumy fanów, a każdy z odcinków cieszył się średnią oglądalnością na poziomie 704 tys. osób. Od razu było wiadomo, że powstanie kolejna odsłona programu.

W jesiennej ramówce mieliśmy okazję śledzić losy nowych uczestników Hotelu Paradise. Nagrania nieco przesunęły się w czasie przez pandemię koronawirusa. Na castingi zgłosiło się wielu chętnych, którzy liczyli na to, że na wyspie Bali poznają miłość swojego życia oraz nieco się wzbogacą. Drugą edycję programu zwyciężyli Beata Postek oraz Artur Sargsyan, którym nie udało się stworzyć związku, jednak rozstali się w przyjacielskich relacjach.

Już wkrótce na ekranach telewizorów pojawi się kolejna, trzecia edycja. Czy będzie ciekawsza od poprzedniej?

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi o 3. edycji programu

Hotel Paradise to program, który szybko stał się popularny. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili losy uczestników, którzy przyjechali na Bali w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Stacja właśnie szykuje się do otwarcia trzeciego sezonu. Wiadomo, że tym razem uczestnicy wybrali się na Zanzibar.

Prowadzącą będzie niezmiennie Klaudia El Dursi, która jeszcze przed premierowym odcinkiem zaczęła zdradzać szczegóły na temat tego, co wydarzy się na wyspie w ciągu najbliższych tygodni. Gospodyni programu w rozmowie z redaktorką Jastrząb Post w kilku zdaniach opowiedziała o uczestnikach 3. edycji Hotelu Paradise:

Na pewno trochę więcej wiedzą. Mają to szczęście, że nauczeni doświadczeniem pierwszej i drugiej edycji mieli szansę wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jest trochę tak, że oni bardzo często wyprzedzają to, co ja chciałam im zgotować. Mają o tyle prościej – czasami – bo my zawsze zaskakujemy i wymyślimy coś, co ich zaskoczy, ale często tak jest, że mogą domniemać co ich spotka w najbliższym czasie. To też czas zweryfikuje, czy oni tutaj grają, czy są naturalni. Aczkolwiek nie posądzałabym ich o to, dlatego, że nasi uczestnicy 3ciej edycji są cudowni. Są tak uśmiechnięci, tak pozytywni. Szanują się. To jest dla nas niewątpliwie ważne i istotne. Nie ma niepotrzebnych dram czy toksycznych relacji. Oni wszyscy naprawdę lubią się i szanują.

Co Klaudia sądzi o uczestnikach 3. edycji? Czy ktoś spośród nich zyskał jej sympatię?

Ja to widzę tam same perełki. Oni są naprawdę świetni. Są wyjątkowi. Nie wiem, czy ja mogę mówić takie rzeczy i pozwalać sobie na taką stronniczość, ale dla mnie trzecia edycja to jest zdecydowanie moja ulubiona edycja. Uczestnicy są piękni. Są piękni w obrazku. Są pozytywni. Są naprawdę świetni.

W poprzedniej edycji zrodziło się między uczestnikami kilka poważnych konfliktów, w których udział brała m.in. Madzia Jankowska. Okazuje się, że i w tej edycji nie zabraknie sprzeczek:

Są konflikty, to też jest nieuniknione w takiej licznej grupie. Ale oni tak łagodnie przechodzą z tego konfliktu, dużo rozmawiają, są szczerzy. Nie ukrywają niczego przed sobą. A nawet jak się zdarzy coś, co zostało utajnione, to czas to szybko zweryfikuje. Trzeba się potem z tego wyspowiadać, a jak już się wyspowiadają, to atmosfera cichnie.

Pierwszy odcinek 3. edycji Hotelu Paradise będzie można obejrzeć już 22 lutego na antenie TVN7. Program będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.30. Wszystkie odcinki będą dostępne również na Player.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here