Hotel Paradise: Bartek o Dominice

Bartek Graczyk i Dominika Konował po zakończeniu Hotelu Paradise mieli być parą. Kiedy zaczęły się problemy w ich relacji i dlaczego dzisiaj nie chcą się znać? Zobacz naszą ekskluzywną rozmowę.

Hotel Paradise 2 zakończył się triumfem Aty i Artura. Para w finale pokonała Sonię i Łukasza. Wielu widzów w finale chciało zobaczyć Bartka Graczyka i Dominikę Konował. Na początku ich relacja układała się wzorowo. Spekulowano nawet, że jako jedyni opuszczą wyspę miłości zakochani po uszy. Nic z tego. W trakcie show kobieta zaliczyła upojną i pełną łóżkowych przygód noc z późniejszym zwycięzcą widowiska.

Hotel Paradise: Bartek nie chce znać Dominiki. Dlaczego?

Widzowie Hotelu Paradise doskonale pamiętają, że Bartka i Dominikę wyeliminowała Sonia. Gdy po powrocie z Bali Graczyk zapytał Konował, czy ta chciałaby kontynuować randki po programie, dziewczyna bez zastanowienia odpowiedziała, że tak. Niestety, nie dotrzymała słowa.

Jakie relacje teraz łączą byłą parę? O to zapytała reporterka Jastrząb Post.

Bardzo się cieszę, że jej tu nie ma. Nie mamy kontaktu i nie chcę, żeby tu była. Jest taką osobą, że jak się z nią rozmawia i coś się jej powie, to wykorzysta przeciwko Tobie. To nie jest tak, że ona jest taką osobą, że my ją odsunęliśmy. Sama się odsunęła z tej grupy, nie rozmawiała z nami i nie utrzymywała kontaktów. Odsuwała się od wszystkiego i miała swoją wizję życia. To nie zależało od nas. To jej wina. Ja próbowałem utrzymywać z nią kontakty, ale jednak nie wyszło. Dostałem to, co dostałem.

Jak Bartek zareagował, gdy dowiedział się o seksie Artura z Dominiką?

To nie było tak, że się nie dowiedziałem. W mojej głowie było tak, że już wiedziałem, domyślałem się. Nie było tak, że mnie to zszokowało. To był hotel, to był Hotel Paradise więc mnie to nie szokuje. Co chciała, to zrobiła, każdy popełnia w życiu jakieś błędy. Ja też popełniłem kilka błędów, których bardzo żałuję. Ale to jej wybór. Nie zszokowała mnie w ogóle w niczym.

Czy Dominika zraniła Bartka?

Byłem zmieszany, bo zostałem potraktowany jak błoto i wykorzystany. Czy zostałem zraniony? Trochę zostałem zraniony, bardziej oszukany. Lepiej byłoby powiedzieć prawdę, niż to ukrywać.

Kibicowaliście Bartkowi i Dominice? Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj