Strona główna Pozostałe TYLKO U NAS: Zwycięzcy „Hotelu Paradise” na gorąco komentują wyniki. Zdradzili, na...

TYLKO U NAS: Zwycięzcy „Hotelu Paradise” na gorąco komentują wyniki. Zdradzili, na co wydadzą wygraną [WIDEO]

Beata Postek i Artur Artur Sargsyan wygrali Hotel Paradise 2

Hotel Paradise 2. Beata Postek i Artur Sargsyan skomentowali swoje zwycięstwo. Zdradzili nam, na co wydadzą pieniądze, które wygrali w wielkim finale. Mają już konkretne plany.

31 sierpnia TVN7 rozpoczął emisję Hotelu Paradise. Przez drugą edycję miłosnego show przewinęło się 19 uczestników, spośród których tylko czworo dobrnęło do wielkiego finału. W decydującym starciu wzięły udział dwie pary Beata Postek i Artur Sargsyan oraz Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński. O wyniku tradycyjnie zdecydowała reszta obsady, która w kluczowym momencie wskazała parę zasługującą na zwycięstwo.

Beata Postek i Artur Sargsyan o zwycięstwie w Hotelu Paradise 2

Decyzją uczestników Hotel Paradise 2 wygrali Beata i Artur. Jak czują się w roli zwycięzców reality-show, które codziennie śledziło niemal 1 milion Polaków? O to zapytała ich nasza reporterka, która spotkała się z nimi na kilka godzin przed emisją finałowego odcinka. Dodajmy, że program nagrywany był na początku roku, jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa.

Beata rozważała rzucenie kulą w najmniej oczekiwanym momencie. Jeśli zrobiłaby to na polu dalszym niż wskazujące 50 tysięcy złotych, zgarnęłaby większość wygranej. Ostatecznie jednak razem z Arturem doszli do samego środka planszy, otrzymując maksymalną kwotę do podziału.

Myślałam, że przyjdę, powygłupiam się, zrobię animacje i spadam. A tu zostałam do końca, więc bardzo się cieszę, to było naprawdę świetnie. Artur był pewny, że nie rzucę kulą, ja odrobinkę chciałam rzucić. Na 100 tysiącach złotych. Miałam taki moment tylko ze względu na to, że chciałam zrobić coś śmiesznego, jakieś show. Ale pomyślałam, że to nie będzie śmieszne dla Artura w ogóle. Ale nie zrobiłabym tego absolutnie – powiedziała nam Beata.

Na co wydadzą pieniądze, którymi podczas finału podzielili się pół na pół?

Ja na pewno podzielę się z rodziną, bo mam dużo dzieci. Nie moich, ale w rodzinie jest dużo. Też myślę, aby zainwestować w książkę, bo lubię pisać i mam bardzo dużo ciekawych opowieści o moim życiu. Jak ja zaczynam opowiadać o tych wszystkich chłopakach – przyznała Beata.

Artur dodał:

Ja część dam rodzicom. Aby pojechali na jakieś wakacje. A resztę przeznaczę na swój samorozwój, aby pociągnąć dalej.

Trzymamy kciuki za spełnienie planów. Cała rozmowa ze zwycięzcami poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here