Hubert Gromadzki o związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Hubert Gromadzki o związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Zdradził kilka sekretów pary. Wiedzieliście, że już raz byli w związku?

Przez Top Model przewinęło się ponad 120 finalistów. Tylko nielicznym udało się na dłużej zaistnieć w show-biznesie. Jedną z takich osób jest Hubert Gromadzki, który był o włos od zwycięstwa w 7. edycji show. Chociaż programu nie wygrał, i tak radzi sobie bardzo dobrze. Pojawia się w kampaniach reklamowych, jest influencerem i występuje w kolejnych produkcjach telewizyjnych. Już wkrótce zobaczymy go w Power couple.

Hubert do nowego hitu TVN-u zgłosił się ze swoją dziewczyną. Zanim jednak poznał nową partnerkę, był o krok od związku z Julią Wieniawą. W 2019 roku zdradził nam, że ich relacja była bardzo obiecująca, ale wszystko zmieniło się, gdy na drodze aktorki stanął Baron.

Julia Wieniawa ostatnio wybrała Barona. Ja jeszcze wtedy byłem z Magdą. No ale cóż, Julia była zajęta, kiedy ja byłem wolny – mówił Jastrząb Post w wywiadzie udzielonym dwa lata temu.

Hubert Gromadzki o związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Gromadzki jako osoba poniekąd z otoczenia Julii Wieniawy zna wiele jej sekretów, o których nie mówiło się publicznie. Jednym z nich podzielił się z fotomodelką i reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską.

Finalista Top Model zdradził, że gwiazda Rodzinki.pl i Nikodem Rozbicki już raz byli w związku. Ich relację szeroko komentowała kolorowa prasa, ale oboje zapewniali, że nie łączyło ich nic poza przyjaźnią.

Wszyscy wiemy o tym, że oni kiedyś byli ze sobą, później się rozstali, teraz znowu się zeszli więc mogą być taką power couple. Oni się już długo znają, też u nich zaszły pewne zmiany. Oni je akceptują, chcą być ze sobą. Ja im życzę naprawdę wszystkiego najlepszego.

Model uważa, że Julia i Nikodem tworzą świetny duet, za który trzyma kciuki:

Widać, że pasują do siebie. Ona jest szczęśliwa z nim i on tak samo z nią. Kibicuję im bardzo. Szczęścia dla nich w miłości.

Myślicie, że Julia będzie zadowolona ze słów swojego niedoszłego chłopaka?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj