Ida Nowakowska o Eurowizji Junior

Ida Nowakowska skomentowała przygotowania do Eurowizji Junior 2020 i Sylwestra w TVP. Gwiazda zdradziła, co dzieje się za kulisami.

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się 29 listopada w Warszawie. O zwycięstwo zawalczą reprezentanci 13 państw, w tym debiutujących Niemiec. Polskiego honoru bronić będzie 10-letnia Alicja Tracz, dla której piosenkę napisali Gromee z żoną Sarą Chmiel. Utwór I’ll Be Standing doczekał się nowego tekstu, którego zmiana była konieczna ze względu na regulamin konkursu nakazujący śpiewania głównie w języku ojczystym.

Ida Nowakowska o Eurowizji Junior 2020 i Sylwestrze w TVP

Dziecięce show w Polsce poprowadzi m.in. Ida Nowakowska, dla której będzie to druga edycja z rzędu. Na jakim etapie są przygotowania do konkursu? O to zapytała nasza reporterka.

Idą pełną parą. Będzie na pewno bardzo ciekawie. Sama nie mogę się doczekać. Szkoda, że takie czasy, ale myślę, że będzie to na pewno coś wyjątkowo.

Przy okazji zapytaliśmy prezenterkę o koncert sylwestrowy, który miał odbyć się na Stadionie Narodowym. Gwiazda zdradziła, że prawdopodobnie cała impreza zostanie anulowana. Powód jest oczywisty.

Nic nie wiem. Teraz to chyba nie będzie możliwie, bo jest tam szpital. Zobaczymy.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj