Ida Nowakowska, Małgorzata Kożuchowska

Ida Nowakowska ma na swoim koncie kilka ról. W dwóch produkcjach zagrała u boku Małgorzaty Kożuchowskiej. Jak wspomina współpracę z aktorką?

Ida Nowakowska największą popularność zyskała jako tancerka, która w 2007 roku wzięła udział w pierwszej edycji You Can Dance. Jej umiejętności zrobiły ogromne wrażenie publiczności. Przebojowa osobowość gwiazdy sprawiła, że producenci show obsadzili ją w gronie jurorów w 9. sezonie programu.

Po krótkiej przygodzie z TVN-em Ida została zaproszona do TVP. W telewizji publicznej powierzono jej prowadzenie flagowych formatów. Gwiazda spełnia się w roli gospodyni The Voice Kids, Pytania na śniadanie, a już wkrótce po raz drugi zobaczymy ją na Eurowizji Junior.

Ida Nowakowska o Małgorzacie Kożuchowskiej

Ida w swoim dorobku ma także role w serialach i filmach. W ostatnich dwóch produkcjach, w których zagrała (Czyściec i Powstanie Kardynała Wyszyńskiego), miała okazję pracować z Małgorzatą Kożuchowską. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, jak wspomina ten okres.

To był drugi raz kiedy my się spotkałyśmy na planie filmowym. Grałyśmy w filmie Powstanie Kardynała Wyszyńskiego, który był tworzony dosłownie miesiąc wcześniej. Gram tam siostrę Serafinę. Siostrę zakonną. Tu się nagle spotkałyśmy drugi raz na tym planie.

Gwiazda TVP jest pod wrażeniem aktorki:

Bardzo cenię Małgorzatę Kożuchowską za jej pracę i za to, co sobą reprezentuje. Wielka przyjemność.

Z pewnością Małgorzacie zrobi się miło, gdy zobaczymy naszą rozmowę z Idą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj