Ida Nowakowska o rozstaniu Blanki i Barona

Ida Nowakowska skomentowała rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona, z którym spędziła kilka ostatnich dni. Co działo się na planie The Voice Kids?

Rozstanie Barona i Blanki Lipińskiej jest od dwóch dni tematem numer jeden w polskim internecie. Para zakończyła swój bajkowy związek po ośmiu miesiącach. O wszystkim poinformowała pisarka, która wystosowała oficjalne oświadczenie, w którym publicznie zwróciła się także do swojego już byłego partnera. Poprosiła go, by „rozstanie nie było medialne”.

Chociaż Baron nie skomentował jeszcze całej sprawy, to internauci w każdym jego wirtualnym ruchu doszukują się drugiego dna. Ostatnio na przykład fani zwrócili uwagę, że zdjęcie, którym zilustrował wpis, zostało zrobione przez jego poprzednią byłą partnerkę – Julię Wieniawę.

Ida Nowakowska komentuje rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona

Okazuje się, że Baron do ostatniej chwili nie informował świata, że znowu został singlem. Ida Nowakowska zdradziła naszej reporterce, co działo się podczas nagrań do nowej edycji The Voice Kids. Były partner Blanki w ogóle nie dawał po sobie poznać, że jego relacja jest już melodią przeszłości.

Ja uwielbiam Barona, jest szalonym, fajnym, kreatywnym ludkiem. Jak kręciliśmy ostatnio The Voice Kids, to cały czas byłam pewna, że oni są razem. Też nie dopytywałam, bo nie było takiej okazji.

Ida życzy obojgu dużo szczęścia po rozstaniu.

Ale życzę im obojgu jak najlepiej, bo każdy powinien być szczęśliwy, a czasami coś nie wychodzi.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here