Ile celebryci zarabiają na Instagramie?

Internet, a zwłaszcza Instagram, już od dawna jest dla wielu gwiazd źródłem niezłego zarobku. O tym, jak wyglądają wynagrodzenia celebrytów za posty sponsorowane, opowiedzieli nam: Madzia Wójcik, Ata Postek, Anastasiya Yandaltsava i Łukasz Karpińki.

Instagram jest niezwykle popularnym medium, które w bardzo krótkim czasie podbiło serca użytkowników. Dzięki portalom społecznościowym i popularności, którą można tam zdobyć, dla wielu osób stały się one źródłem sporego zarobku. Niektórzy utrzymują się wręcz z tego, co wrzucają do sieci. Influencerzy, którzy pokazują swoje życie na różnych platformach, już dawno zyskali status gwiazd, a dochodów można im pozazdrościć.

Ułatwione zadanie w sieci mają zdecydowanie celebryci, których twarze są już znane fanom z telewizyjnych ekranów. Dzięki tej popularności mogą oni liczyć na wiele propozycji współpracy.

Celebryci o tym ile zarabiają na Instagramie

Największe polskie i światowe gwiazdy za jeden post sponsorowany na Instagramie, potrafią zgarnąć krocie. Reklama za pomocą social mediów jest jedną z najskuteczniejszych form zdobycia nowych klientów, dlatego nie można się dziwić, że firmy cały czas poszukują nowych osób, które będą twarzą ich marki.

Celebryci nie mogą narzekać na brak takich ofert, a jak się okazuje także za wynagrodzenie, które za to otrzymują. Gwiazdy reality show One Night Squad w rozmowie z Jastrząb Post zdradziły, na jakie kwoty mogą liczyć za post sponsorowany na swoim profilu.

Anastasiya Yandaltsava:

U mnie nie było kosmicznych stawek. Może to było kilka tysięcy. Tak do 10 tysięcy. Szczerze mówiąc, to nie przypominam sobie.

Ata Postek:

To jest dość komfortowy, szybki zarobek. To jest niesamowite, że ludzie bardzo ciężko pracują, a tu wystarczy, że jesteś influencerem, zrobisz zdjęcie i masz pieniądze. A ludzie muszą bardzo ciężko pracować na takie pieniądze, więc bardzo to doceniam, jestem mega wdzięczna i to jest super, że los mi dał takie coś.

Madzia Wójcik:

Te zasięgi bardzo poucinał instagram, więc jest trochę gorzej, niż było wcześniej. Ale to nie tylko mój problem, wszyscy tak mają. Co do ceny. Na jednej kampanii to bywa, że da się zarobić na Egipt, a czasem na Malediwy.

Łukasz Karpiński:

Czasami to zwraca się w barterze, a czasami dostajesz za to pieniądze. Kilka tysięcy sobie zarobiłem na jednej rzeczy. Zrobiłem też laserową korektę oczu i polecam każdemu kto nosi okulary, soczewki, to korekta robi cuda.

Zazdrościcie im zarobków?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj