Iwona Pavlović o rozstaniu Mikołaja i Sylwii

Iwona Pavlović o wynikach Tańca z gwiazdami. Jurorka oceniła, czy Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska odpadli z programu przez swoje rozstanie w życiu prywatnym.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak już nie zawalczą o zwycięstwo w Tańcu z gwiazdami. Decyzją widzów para pożegnała się z udziałem w kolejnych odcinkach. Wyniki głosowania zaskoczyły wielu, a to ze względu na zawirowania w życiu prywatnym pary, które według niektórych miały przysporzyć im głosów poparcia.

Iwona Pavlović o rozstaniu Mikołaja i Sylwii z Love Island

Sylwia i Mikołaj kilka dni temu ogłosili, że nie są już razem. Ich uczucie wypaliło się, ale postanowili dalej walczyć o uznanie publiczności show Polsatu. Widzowie nie chcieli jednak dłużej oglądać popisów duetu znanego z Love Island. Czy to przez ich rozstanie? O to nasza reporterka zapytała Iwonę Pavlović.

Mogła mieć. Wydaje mi się, że osoby, które oglądają ten program przed telewizorem i które wysyłają SMS-y, to na ich decyzję wpływ ma wiele rzeczy. Wcale niekoniecznie dobry lub zły taniec. To wszystko, co dzieje się wokół. Możemy kogoś lubić, albo nie lubić. Możemy komuś kibicować lub nie. Więc ja myślę, że takie rzeczy wpływają na wynik.

Iwona jest zaskoczona decyzją widzów:

Myślałam, że będzie odwrotnie. Że będą ich bronić. Że tak biednie, nieszczęśliwie wszystko się poukładało. Może będzie inaczej. Takie prawo też jest do SMS-ów. Tak ten program jest skonstruowany.

Zdaniem Iwony, to jeden z najlepszych programów rozrywkowych. Łączy w sobie wiele elementów:

To jest najlepszy program rozrywkowy, który ma wiele różnych składników. Rywalizację sportową, emocje, muzykę, radość, uśmiech, śpiewanie, tańczenie, czyli tak naprawdę wiele różnych elementów. Na tą ostateczną decyzję wpływa to wszystko. Jeszcze będzie się działo. Jeszcze będziemy czuli się zaskoczeni, że ktoś odpadnie. Może tak być.

Czy Wy też jesteście zaskoczeni decyzją widzów?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here