Iwona Pavlović, Taniec z gwiazdami

Najnowsza edycja programu wzbudza wiele emocji. Od samego początku mówi się o dwóch faworytkach, które mają największe szanse na zwycięstwo. Jest jeszcze jedno zaskoczenie.

Od samego początku, gdy mówi się o najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami, pojawiają się dwa nazwiska, które wysuwają się na prowadzenie w drodze po Kryształową Kulę. Julia Wieniawa i Ania Karwan są najwyżej oceniane przez jurorów programu. Cieszą się także sympatią wśród widzów. Wybór zdecydowanie nie jest łatwy, tym bardziej że w ostatnim programie występ jednej z uczestniczek zachwycił jurorów na tyle, że dołączyła ona do grona faworytów.

Iwona Pavlović zdradza faworytów Tańca z Gwiazdami

Iwona Pavlović od samego początku jest związana z programem Taniec z Gwiazdami. To właśnie jej opinii uczestnicy programu obawiają się najbardziej. Wiadomo bowiem, że zawsze trafnie typuje faworytów do wygranej w programie. Na kogo stawia tym razem?

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post jurorka zdradziła, który z uczestników bardzo ją zaskoczył w ostatnim programie i również ma szansę na zdobycie Kryształowej Kuli.

Proszę zauważyć, że Sylwia Lipka pięknie nam się zaprezentowała. Słusznie powiedział Michał Malitowski, że zrobiła największy postęp, jeśli chodzi o ten pierwszy jej występ i dzisiejszy.

Zdaniem Iwony najbliższy odcinek będzie decydujący.

Ja coś czuję, że za tydzień, jak już 4 pary zostaną… wow. To będzie się działo. To będą dopiero emocje. Może być różnie, bo między nimi zaczynają być coraz mniejsze różnice.

Macie swoich faworytów w Tańcu z Gwiazdami?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here