Izabela Janachowska o nowym programie

Izabela Janachowska rusza z kolejnym projektem. Specjalistka od ślubów w nowym programie weźmie pod swoje skrzydła nie tylko panny młode. Zdradziła nam, czym zaskoczy widzów.

Izabela Janachowska jest cenioną specjalistką w tematyce ślubnej. Gwiazda zaczynała od małego serwisu skierowanego do przyszłych panien młodych. Z czasem zbudowała prawdziwe imperium. Z wielkim powodzeniem rozwija także swój kanał na platformie YouTube i ślubne atelier w centrum Warszawy. Przez pandemię koronawirusa na kilka miesięcy musiała zrobić sobie przymusową przerwę. Jednak, gdy organizacja wesel znowu jest możliwa, gwiazda może liczyć na kolejne zlecenia.

Izabela Janachowska o nowym programie „Pary młode ponad miarę”

Izabela Janachowska już nie raz pomagała pannom młodym wyjść z opresji. Dzięki jej doświadczeniu i cennym radom wiele kobiet podczas najważniejszego dnia w swoim życiu mogło się poczuć jak prawdziwa księżniczka. W swoim nowym programie Pary młode ponad miarę specjalistka od ślubów rusza na pomoc także ich partnerom. Pod lupę weźmie również panny młode o pełniejszych kształtach.

Iza w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jakie metamorfozy zobaczą widzowie.

U mnie jesienią, już za kilka dni, rusza program Pary młode ponad miarę. To jest taki program, że koncentrujemy się nie tylko na kobiecie, ale też na mężczyźnie, więc to jest bardzo ważne. Ale również koncentrujemy się na tych osobach, które są w rozmiarze plus size. Okazuje się, że te osoby mogą wyglądać przepięknie na swoim ślubie.

Iza nie ukrywa, że sama jest zszokowana, iż mężczyźni mogą poddawać się aż tak dużym metamorfozom:

To jest tak, że miłość nie zna rozmiaru i moda nie zna rozmiaru. Każda kobieta odpowiednio wystylizowana, pięknie pomalowana, zadbana, uczesana może wyglądać wspaniale. Metamorfozy w tym sezonie pokazują to, że kobieta jest wspaniałym płótnem, na którym można malować i powstają z tego cudne obrazy. W tym sezonie programu też mamy bardzo dużo fajnych męskich metamorfoz. Okazuje się, że w męskich metamorfozach także mogą wydarzyć się wielkie.

Będziecie oglądać program Izy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj