Żora Korolyov o początkach kariery Izabeli Janachowskiej

Żora Korolyov o początkach kariery Izabeli Janachowskiej. Tancerz zdradził, że gdyby nie on, kariera tancerki niekoniecznie wyglądałaby tak jak teraz. Nie uwierzycie, jak wiele dla niej zrobił.

Mówi się, że w show-biznesie nie istnieje przyjaźń, a tymczasem mamy kolejny dowód obalający tę teorię. Żora Korolyov, który doskonale znany jest widzom pierwszych edycji Tańca z gwiazdami, opowiedział nam o przyjaźni z jedną z najgorętszych gwiazd w branży.

Żora Korolyov o początkach kariery Izabeli Janachowskiej

W czasach, gdy Żora debiutował na dużej scenie, pierwsze kroki w telewizji stawiała Izabela Janachowska. Obecnie żona milionera, ekspertka od organizacji ślubów i nowa gwiazda Polsatu, w przeszłości była jedną z najbardziej kojarzonych twarzy Tańca z gwiazdami w TVN. Co prawda nie wygrała show, ale i tak zyskała niebywałą popularność.

Niewykluczone, że gdyby nie Korolyov kariera Izy nigdy nie potoczyłaby się tak imponujący. Żora w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że zanim Janachowska wyszła za biznesmena i zbudowała swoje imperium, pomieszkiwała kątem w jego mieszkaniu w Warszawie. Przez dwa lata spała na jego kanapie i za jego namową przeprowadziła się ze Szczecina do stolicy:

Ja z Izabelą tańczyłem zawodowo przez dwa lata. Spała na mojej kanapie w moim mieszkaniu przez dwa lata, jak się przeprowadziła ze Szczecina. Właściwie przez to, że tańczyliśmy razem, to się przeprowadziła do Warszawy – wyznał przed naszą kamerą.

Przyjaciel Izy jest przekonany, że godnie zajmie miejsce Pauliny Sykut-Jeżyny, chociaż przed nią trudne wyzwanie:

Życzę jej jako prowadzącej, żeby jak najmniej się stresowała, żeby się tym bawiła. Musi zastąpić bardzo solidną prowadzącą. Paulina Sykut-Jeżyna jest znakomitą dziennikarką, również piękną kobietą, więc będzie miała przed sobą nie lada wyzwanie, ale wiem, że Iza ma bardzo mocny charakter, idzie po swoje i wierzy w to.

Spodziewaliście się, że tak wyglądały początki kariery Janachowskiej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj