Mandaryna, Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski zostanie ojcem. Mandaryna zdradziła nam, jak jej dzieci zareagowały na wieść, że ich rodzina się powiększy. Zobacz, co powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Michał Wiśniewski na dniach po raz piąty zostanie ojcem. Już wkrótce na świat przyjdzie jego drugi syn, który otrzyma imiona Falco Amadeus. To będzie jego pierwszy owoc miłości z fotografką Polą, z którą jest w związku od wiosny 2020. Para poznała się przez aplikację Tinder. Ich relacja w krótkim czasie przerodziła się w związek małżeński. Pobrali się wiosną, w tajemnicy przed mediami.

Jak dzieci Michała Wiśniewskiego zareagowały na wieść, że będą miały braciszka?

Mandaryna zdradziła nam, jak Xavier i Fabienne – najstarsze dzieci Michała – zareagowały na informację o tym, że wkrótce na świecie pojawi się ich braciszek. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Nie ukrywała, że byli mocno zaskoczeni, gdy po raz pierwszy Michał przekazał cudowne wieści:

Trochę byli zdziwieni, że będą mieli brata. Ale na pewno fajnie, wesoło. Będziemy jechać na wakacje, to wszyscy staną w dwuszeregu, odliczą, jak drużyna piłkarska. Wesoło.

Obecnie relacje Michała i Mandaryny układają się pomyślnie. Gwiazda hitu Ev’ry night zdradziła nam, jak udało im się wypracować kompromis w kwestiach, które niegdyś były przyczynami niesnasek:

Mamy dużo tych problemów na głowie, a teraz to już w ogóle. Więc jeszcze sobie dokładać na plecy coś, co nie musi tam być i dobijać w dół to jest bez sensu. My się w sumie lubimy. Doszliśmy do takiego momentu w naszym życiu i relacjach, że jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Brawo dla nich.

Cała rozmowa poniżej.

Ile Michał Wiśniewski ma dzieci?

W 2002 poślubił Mandarynę, a ceremonia ślubna pary w Kirunie była transmitowana na żywo w programie Jestem, jaki jestem. Mają dwoje dzieci, Xaviera Michała (ur. 24 czerwca 2002) i Fabienne Martę (ur. 21 sierpnia 2003). Rozwiedli się w 2006. W latach 2006–2011 jego żoną była Anna Świątczak. Mają dwie córki, Etiennette Annę (ur. 17 września 2006) i Vivienne Viennę (ur. 2 lutego 2008).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj