Ida Nowakowska o imieniu dla syna

Ida Nowakowska o imieniu dla syna. Jak nazwała swoje pierwsze dziecko? Zobacz, co nam zdradziła. Gwiazda odsłoniła kilka tajemnic.

Ida Nowakowska 7 maja urodziła swoje pierwsze dziecko. Prezenterka doczekała się syna. O narodzinach chłopca poinformowała świat kilka dni później. Zdradziła, że na porodówkę trafiła prosto po wyjściu ze studia Pytania na śniadanie. Dzięki temu rodziła w pełnym makijażu.

W krótkim czasie Ida przeszła do codziennych obowiązków. Nieco ponad tydzień po porodzie podała polskie punkty na Eurowizji, a potem na dobre wróciła do obsady śniadaniówki. Jej krótki urlop macierzyński spotkał się z ostrą krytyką ze strony Instamatek. Wiele kobiet zarzuciło jej brak zainteresowania dzieckiem kosztem robienia kariery na szklanym ekranie.

Ida Nowakowska: imię syna i chrzest

Tancerka raczej nie przejęła się krytyką w sieci i skupiła się na pracy. 30 czerwca pojawiła się na konferencji odświeżonej edycji You Can Dance, którą poprowadzi. Podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post zdradziła, dlaczego wciąż nie ujawniła imienia, jakie wybrała dla synka:

Jakoś tak wyszło. To nie było zaplanowane. Tak jak było z moją ciążą. Nie miała być sekretem przez tak długi czas, tylko jakoś tak wyszło. Jakoś tak prywatność jeszcze trzymamy, ale wiadomo, że imię będzie też niedługo wszystkim znane.

Przy okazji poruszyła temat chrzcin, które odbędą się lada dzień:

Niedługo planujemy chrzciny, mam nadzieję, że wtedy będzie taki moment, żeby jakoś to ogłosić. Każdy jakąś część tego wszystkiego zatrzymuje dla siebie, a to też jakoś tak wyszło, bo długo myśleliśmy i cały czas w jakimś sensie te dyskusje na temat imienia trwały i to tak naprawdę z tego wynikało.

Wracając do tematu imienia syna – Nowakowska wyjawiła, jak wyglądał jego wybór:

To imię polsko-zagraniczne, międzynarodowe. Ostatecznie wybraliśmy je razem i na tym polegała trudność. Bardzo zależało nam na tym, żeby obydwie strony były szczęśliwe i zadowolone i tak chyba też jest, więc sukces. Chrzciny już niebawem, właśnie to wszystko planujemy, ale jeszcze nie mamy określonego terminu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na wspaniałe wieści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj