Jak Ida Nowakowska poznała Mishę Kostrzewskiego?

Ida Nowakowska o relacji z Mishą Kostrzewskim. Zdradziła, od kiedy zna się z bratem Małgorzaty Rozenek i o czym rozmawiają po godzinach na planie You Can Dance.

10 września o godzinie 20.00 TVP wyemituje pierwszy odcinek nowej edycji You Can Dance. Stacja postanowiła wskrzesić format, który kilka lat temu zniknął z ramówki TVN-u. W obsadzie zobaczymy doskonale znanego widzom show jurora Agustina Egurrolę i zwyciężczynię pierwszej edycji – Idę Nowakowską w roli prowadzącej. Towarzyszyć jej będzie Roksana Węgiel.

Pozostałe gwiazdy, które będą oceniać popisy uczestników, to tancerka J.Lo Klaudia Antos i tancerz z wieloletnim doświadczeniem – Misha Kostrzewski. Mężczyzna cieszy się szczególną popularnością w mediach, a wszystko to za sprawą Małgorzaty Rozenek, która jest jego siostrą.

Ida Nowakowska o relacji z Mishą Kostrzewskim

Jak Misha odnalazł się w nowej roli? Ida Nowakowska zdradziła, że jest zachwycona lekkością, z jaką nowy juror poradził sobie na castingach. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jak wygląda historia jej znajomości z Kostrzewskim. Okazuje się, że znają się znacznie dłużej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać:

Według mnie jest fantastyczną osobą. Bardzo się cieszę, że mogę współpracować z Mishą, mogę go poznawać, jest bardzo fajnym chłopakiem. Chodziliśmy do tej samej szkoły, więc mamy taki sam background taneczny, jesteśmy profesjonalnymi tancerzami, z wykształceniem klasycznym. To jest bardzo mały, elitarny świat. Tym bardziej się świetnie dogadujemy dzięki temu.

Ida jest pod wrażeniem doświadczeń Mishy:

Zna taniec od podszewki, tańczył na wielkich scenach. Jego spojrzenie na taniec jest bardzo profesjonalne. Nie można być bardziej profesjonalnym, niż skończyć szkołę baletową i dalej tańczyć w cenionych na całym świecie zespołach.

Na planie duet nie narzeka na brak tematów do rozmowy:

Mamy świetnego profesjonalistę i cieszę się, że mogę z nim rozmawiać. Czasami jak zaczynamy rozmawiać o tańcu, to tak się w to wkręcamy, jest to fascynujące, że można z kimś tak głęboko porozmawiać o sztuce.

Mamy nadzieję, że ich flow przeniesie się na szklany ekran.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj