Magda Gessler

Magda Gessler bije rekordy popularności w social mediach. Jej konto obserwuje aktualnie milion fanów. Restauratorka świętowała to wydarzeniem wspólnie z synem i córką.

Magda Gessler to ikona polskiej gastronomii. Restauratorka od 2010 roku prowadzi w TVN hitowy program Kuchenne rewolucje. Jest też jurorką show MasterChef. Jej zachowanie często wzbudza kontrowersje i chodzi tu nie tylko o kreację telewizyjną, ale również ekscentryczny styl bycia.

Magda to jednak ulubienica widzów, a programy z jej udziałem biją rekordy popularności. Każdy odcinek z jej udziałem ogląda średnio 2,45 mln widzów. Oznacza to, że w czasie emisji telewizja TVN jest liderem w rynku telewizyjnym. Nic więc dziwnego, że konto gwiazdy w social mediach rośnie w zaskakującym tempie. Z dnia na dzień przybywa jej nowych obserwatorów, którzy z wielkim zainteresowaniem przyglądają się jej życiu.

Magda Gessler ma milion fanów na Instagramie

Niedawno na koncie instagramowym Magdy Gessler miało miejsce ważne wydarzenie. Otóż liczba fanów obserwatorki przekroczyła magiczną liczbę miliona osób. Czy gwiazda świętowała ten fakt?

Była jakaś kolacja z racji tego, że mama przekroczyła milion followersów. Jakiś szampan. To był fajny, symboliczny moment. Po prostu o tym rodzinnie pogadaliśmy. Ja wcale mamy nie gonię, niech robi to Lara – powiedział Tadeusz Muller.

Lara Gessler jest dumna z mamy, ale jej zdaniem nie warto aż tak dużej wagi przywiązywać do ilości osób obserwujących na Instagramie:

Są rzeczy ważne i ważniejsze. Z całym szacunkiem do grona obserwujących. Też na pewno bym się ucieszyła, ale chyba nie przesadzamy z wagą pewnych wydarzeń. Mamie było bardzo miło. To jest bardzo schlebiające. Jest to laurka w stronę jej kariery. To wspaniałe dla osoby, która nie jest w średniej wiekowej odbiorców Instagrama, aby mieć taki wynik. Więc ja jej bardzo gratuluję i bardzo się cieszę. Ale nie przesadzamy z wagą takich wydarzeń.

Gratulujemy Magdzie Gessler i czekamy na drugi milion.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj