Małgorzata Rozenek o urodzinach

Małgorzata Rozenek rozpoczęła już urodzinowy sezon w swojej rodzinie. Kilka dni temu 49 lat skończył Radosław, a teraz pora na kolejnych członków familii, w tym Małgosię. Jak spędzą te ważne dni i co przygotowują?

Małgorzata Rozenek robi oszałamiająca karierę w mediach. Gwiazda od kilku lat jest jedną z najbardziej rozchwytywanych kobiet w kraju. Zdecydowanie nie może narzekać na brak propozycji, a jej kalendarz dosłownie pęka w szwach. Cały czas jednak na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Jest szczęśliwą żoną i mamą trójki synów, a każda chwila spędzona w rodzinnym gronie jest dla niej bezcenna.

Właścicielka marki odzieżowej Mrs. Drama ma pełne ręce pracy, ale zawsze znajduje czas na to, by opublikować coś na Instagramie i pokazać swoim fanom, jak mija jej dzień. Nie brakuje tam oczywiście rodzinnych kadrów.

Jak Małgorzata Rozenek spędzi swoje urodziny i roczek Henia?

Maj i czerwiec to bardzo wyjątkowe miesiące w życiu całej rodziny Majdanów. To właśnie w tym czasie ona sama, ale także prawie wszyscy jej bliscy, mają urodziny. W tym roku jest to zdecydowanie najbardziej szczególny czas, ponieważ swoje święto po raz pierwszy będzie celebrować także mały Henio. Chłopiec 10 czerwca skończy roczek, co rodzina planuje oczywiście uczcić.

Swój ważny dzień za sobą ma już Radosław, a za chwilę również Małgorzata i jej starsi synowie będą dmuchać świeczki na torcie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda zdradziła, jak planuje urządzić imprezę dla najmłodszego z klanu Majdanów.

U nas wszyscy jesteśmy końcówka maja i pierwsza połowa czerwca. Więc tak naprawdę to od 10 czerwca, czyli wtedy, kiedy urodził się Henio i zamyka naszą stawkę, wszyscy mamy po drodze urodziny. Otwiera ją Radosław, potem jest Tadeusz, potem jestem ja, potem Henryk. Wszyscy wtedy jesteśmy na wyjeździe. Myślimy, żeby zrobić roczek Henia, ale nie wiem, jak się wyrobimy czasowo. Są takie plany, są pomysły, są też osoby, które mogą mi w tym pomóc, ale musimy zobaczyć, czy to ogarniemy. Ale jeżeli byśmy robili to na koniec czerwca.

Opowiedziała także, na jaki prezent od męża będzie mogła liczyć ona sama. Czym zaskoczy ją Radosław?

Już od dłuższego czasu jest tak, że ja uwielbiam organizować urodziny dla Radzia. Naprawdę lubię. Ale dlatego, że Radosław uwielbia niespodzianki. On to lubi. Ja nie lubię niespodzianek. Ja się muszę nastawić. Radosław o tym wie. Natomiast lubię dobre prezenty i tu Radosław zawsze staje na wysokości zadania i jestem bardzo ciekawa, co dostanę w tym roku.

Najpiękniejszy prezent, jaki dostała od Radosława?

Każdy. Radosław jest taką osobą, która jest bardzo zainteresowana tym, co się dzieje w moim życiu. On mnie słucha bardzo uważnie i wszystkie prezenty, które mi daje to są takie prezenty, które wynikają z tego, że ja to kiedyś powiedziałam, chciałam. One są takie wymyślone i wymarzone.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj